Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10475
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seksowne po 50-tce! Zawarły pakt z diabłem?

Te aktorki od kilkudziesięciu lat olśniewają seksapilem. Teraz podzieliły się swoimi tajemnicami! Jaki jest sekret ich urody?

Aldona Orman - 52 lata

Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", doskonale wie, jak przyciągać męskie spojrzenia... Jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek, a figury - choć jakiś czas temu stuknęła jej pięćdziesiątka - może jej pozazdrościć niejedna nastolatka!

Reklama

"To, co jemy, nasza aktywność fizyczna i równowaga emocjonalna wspólnie odpowiadają za samopoczucie, dlatego warto jest inwestować w samą siebie. Bardzo ważne jest, aby bacznie się obserwować, bo organizm wie, co dla niego jest najlepsze. Kiedy jest coś nie tak, daje nam bardzo konkretne sygnały. Najważniejsze to chcieć i umieć je odczytywać. Wtedy promieniujemy dobrą energią, siłą, świetnym wyglądem i jesteśmy bardzo pozytywnie odbierane przez innych. To moja życiowa filozofia, budowana przez lata" - mówi aktorka w wywiadzie dla portalu echodnia.eu.

By zachować młodość, aktorka nie ukrywa, że korzysta też z medycyny estetycznej, a burzę złotych pukli zawdzięcza klinice włosów.

Orman dobrze wie, co to znaczy być seksi i że seksapil jest najcięższą bronią, jaką kobieta może użyć w walce o mężczyznę. Pytana, co według niej w kobiecie jest najseksowniejsze, twierdzi z rozbrajającą szczerością, że... kompletnie się na tym nie zna! Ale - według niej - najlepszym afrodyzjakiem jest... mózg.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje