Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9391
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rysiek z "Klanu" u Boskich!

Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", po swoim odejściu z najstarszej polskiej telenoweli jest wręcz zasypywany propozycjami pracy przez producentów seriali. Wkrótce zobaczymy go w "rodzince.pl". Poznaj szczegóły!

Zdradzamy, że Piotr Cyrwus wcieli się w postać szefa baru kanapkowego "Kęs", w którym pracę podejmie Tomek (Maciej Musiał), najstarszy syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak).

Reklama

Jako szef Tomka i jego kolegi Maćka (Jan Raubo) Piotr Cyrwus będzie wyjątkowo łaskawy i wyrozumiały. Niestety, tylko do czasu... Powód? Młodzi pracownicy okażą się niekoniecznie dojrzali i odpowiedzialni.

Któregoś dnia oświadczą szefowi, że przez zajęcie w barze nie mają czasu na... imprezowanie. Nic więc dziwnego, że pryncypał zdenerwuje się na nich i oświadczy im, że albo dostosują się do opracowanego przez niego grafiku, albo ... muszą poszukać sobie innej roboty.

- Piotr Cyrwus to wybitny aktor - mówi nominowana do tegorocznego Wiktora Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "rodzinka.pl". - U Boskich powierzyłam mu gwiazdorski epizod i liczę na to, że w przyszłości będziemy częściej spotykać się z panem Piotrem na planie innej produkcji.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Rodzinka.pl | Piotr Cyrwus | Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje