Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10236
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozwód Lubiczów?

Kiedy napięcia na planie stały się nie do zniesienia, a Stockingerowi i Kotulance, grającym w "Klanie" przykładne małżeństwo, przez coraz to nowe konflikty trudno było ze sobą pracować, scenarzyści wpadli na pomysł rozwiedzenia jednego z najzgodniejszych małżeństw w telewizji.

"Zarówno Agnieszka, jak i Tomek robią wszystko, by nie przenosić swojej antypatii na ekran, ale nie wiadomo, jak długo to się jeszcze uda. Sytuacja zaczyna już wszystkich irytować" - zdradzają członkowie ekipy.

Reklama

"Przy tak długich, wieloletnich produkcjach, dochodzi czasem do konfliktów. Jednak są one czysto zawodowe. Nie zamierzamy absolutnie rozwieść sztandarowego małżeństwa serialu. Ani teraz ani w przyszłości" - dowiedzieli się dziennikarze gazety "Super TV w produkcji "Klanu".

Serialowi Krystyna i Paweł będą mieli za to inne kłopoty. Martwią się o Olę (Kaja Paschalska), której chłopak ma schizofrenię.

Są pełni szacunku dla jej decyzji, ale ostrzegają o wiążącej się z tym odpowiedzialności na całe życie.

Agnieszce (Paulina Holtz) też nie będzie teraz lekko. Ostatnia wola ojca Mirona sprzeciwia się temu, by zerwała kontakty z ojcem Zosi.

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje