Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9135
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rola w „Klanie” to stała praca. Nie wolno nią gardzić

Aktorka nie zamierza rezygnować z roli w serialu „Klan”. Twierdzi, że lubi tę pracę, daje jej bowiem możliwość rozwoju aktorskiego i łączenia aktorstwa z tańcem. Na planie zdjęciowym czuje się jak w rodzinnym gronie, rola Bożenki zapewnia jej też stałą pracę, co jej zdaniem, w zawodzie aktora należy doceniać.

Rola w serialu "Klan" była dla Agnieszki Kaczorowskiej aktorskim debiutem. Pracę na planie serialu rozpoczęła jako 7-latka w 1999 roku.

Reklama

Od tego czasu nieprzerwanie kreuje postać Bożeny, wychowanki domu dziecka, adoptowanej przez Grażynę i Ryszarda Lubiczów.

Gwiazda nie ukrywa, że w ciągu minionych 17 lat zdarzały się momenty, gdy myślała o zrezygnowaniu z roli w kultowej już produkcji TVP1.

- Wiązało się to wtedy z pewnym przemęczeniem dużą liczbą obowiązków czy z jakimiś takimi nowymi drogami. Ale prawda jest taka, że mi tam dobrze - mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka twierdzi, że dzięki roli w "Klanie" może się spełniać aktorsko. Docenia także fakt, że praca ta pozwala jej łączyć jej dwie wielkie pasje, czyli aktorstwo i taniec.

Gwiazda nie ukrywa też, że po tylu latach wspólnej pracy wśród aktorów grających w serialu czuje się niemal jak w rodzinie. Nie widzi więc powodów do rezygnacji z roli Bożenki.

- Przyjemna praca, praca taka, jaką lubię, dlaczego miałabym odchodzić. Poza tym w tym zawodzie taka stała praca jest czymś niezwykle ważnym i nie wolno nią gardzić - mówi Agnieszka Kaczorowska.

Mimo pogłosek o zakończeniu produkcji po wakacjach serial "Klan" wróci na antenę TVP1. Nowe odcinki będzie można oglądać już od września.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje