Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9242
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Recepta na udany związek

Choć staż ich związku sięga blisko 40 lat, małżeństwo aktorów Haliny Rowickiej, czyli Ewy Talar z serialu "Dom" i Krzysztofa Kalczyńskiego, czyli pułkownika Tyczyńskiego, ojca Zyty z "Klanu" ma się świetnie!
Wiecznie zapracowani

Reklama

- Jesteśmy aktywni zawodowo, w naszym życiu ciągle się coś dzieje - zwierza się para w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". Krzysztof Kalczyński występuje obecnie w lubianym przez widzów "Klanie", gdzie gra pułkownika, wymagającego teścia Michała Chojnickiego.

Natomiast Halina Rowicka zajmuje się pomaganiem chorym, bezdomnym i samotnym. - Swój czas poświęcam działając w Fundacji Sue Ryder, z którą jestem związana od wielu lat - opowiada.

Szczęśliwi rodzice

Para ma trójkę dzieci: Annę, która pracuje jako dziennikarka stacji TVN24, Filipa, zajmującego się reklamą oraz Marię - studentkę prawa na uniwersytecie we Francji.

Rodzice są bardzo dumni ze swoich dzieci, chociaż żadne z nich nie poszło w ich ślady i nie wybrało kariery aktorskiej.

Dla wielu wciąż jest Ewą

Choć Halina Rowicka ma na swoim koncie wiele ról filmowych i teatralnych (ostatnio występuje w Teatrze Komedia w bijącej rekordy popularności sztuce "Dziewczyny z kalendarza"), jednak wielu nadal utożsamia ją z Ewą Talar, główną bohaterką serialu "Dom". Aktorka wcale się o to nie złości.

- To przecież znakomity serial, poza tym nie zawsze tak się dzieje. Ostatnio na ulicy podeszła do mnie starsza pani, przypominając mi i dziękując za "Miesiąc na wsi", gdzie grałam Wieroczkę. A była to jedna z moich pierwszych teatralnych ról. - mówi aktorka w tym samym wywiadzie.

Praca, radość z sukcesów dzieci i mnóstwo miłości - oto recepta pary na udany związek!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Halina Rowicka | Krzysztof Kalczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje