Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9135
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Raz się kochają, a raz nienawidzą!

W "Klanie" związek ich bohaterów nieustannie przechodzi różne wzloty i upadki. A jak prywatnie układa się między Izabelą Trojanowską a Janem Piechocińskim, czyli serialową Moniką Ross oraz Feliksem Nowakiem?

Izabela Trojanowska nie potrafi zliczyć, ile razy jej bohaterka z "Klanu" rozchodziła się i schodziła z ukochanym Feliksem.

Reklama

- Mimo że na ekranie relacje między naszymi bohaterami mogą wyglądać momentami dosyć tragicznie, w prywatnym życiu uwielbiamy ze sobą grać - zapewnia aktorka.

- Przy Jasiu nie potrafię zbyt długo zachować poważnej miny. Uwielbiam jego poczucie humoru i dystans do samego siebie. Dzięki niemu atmosfera na planie bywa zarówno przekomiczna, ale także i twórcza. Zawsze jest przygotowany do pracy. Ponadto miło na niego popatrzeć - w końcu to dystyngowany mężczyzna!

W życiu Moniki Ross już niebawem pojawi się nowy mężczyzna - przystojny i szarmancki hodowca drobiu Bolesław (Krzysztof Janczar). Czy zagrozi on pozycji Feliksa?

- Uspokajam wszystkich tych, którzy obawiają się o związek Moniki i Felego - para na razie nie zamierza rozstawać się na dłużej niż kilka dni - zdradza Izabela Trojanowska.

- Na pewno postać Bolesława nie wprowadzi zamieszania w życie uczuciowe mojej bohaterki, bo zainteresuje się on żywo wspólniczką Moniki, czyli Gabrielą (Laura Łącz).

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Izabela Trojanowska | Jan Piechociński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje