Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8950
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Agaty

Po ośmiu latach przerwy aktorka Maria Niklińska wraca na plan telenoweli "Klan". Jej bohaterka Agata Wilczyńska wprowadzi sporo zamieszania w dotychczasowe życie bohaterów serialu.

Osiem lat temu Maria Niklińska, która prywatnie jest córką prezenterki telewizyjnej Jolanty Fajkowskiej, musiała zrezygnować z pracy w serialu, ponieważ tego wymagały od niej władze Akademii Teatralnej w Warszawie, do której dostała się zaraz po maturze w roku 2002.

Reklama

- Niedawno zadzwoniono do mnie z pytaniem, czy nie chciałabym ponownie pojawić się w "Klanie" - opowiada aktorka. - Bardzo się ucieszyłam z tej propozycji. Powrót na plan to nie tylko ciekawe wyzwanie, ale także możliwość spotkania się po latach z aktorami i ekipą, z którymi już współpracowałam.

Bohaterka, grana przez Marię Niklińską, odegra znaczącą rolę w życiu bohaterów serialu.

- Agata zjawi się jako zamężna pani architekt - zdradza aktorka. - Nawiąże kontakt z Moniką Ross (Izabela Trojanowska), czyli matką swojego byłego ukochanego Daniela (Jakub Tolak). Ponieważ w jej małżeństwie nie będzie układało się najlepiej, zainteresuje się synem wspólnika Moniki. To z kolei spowoduje niemałe zawirowania…

Czy Maria Niklińska na dłużej dołączy do obsady "Klanu"?

- Tego ja sama nie wiem - wyznaje. - Zobaczymy, jak na powrót Agaty zareagują widzowie. Obecnie staram się skupić na jak najlepszym wykonaniu swojej pracy, której mam wyjątkowo dużo. Gram w serialu, biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami" oraz uczestniczę w nagraniach do programu motoryzacyjnego "Łagodna na drodze" w TVP 2.

Podyskutuj na FORUM

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Maria Niklińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje