Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10325
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pokażą, jak się kochają...

Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", i Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Jabłońska z "Galerii", będą gwiazdami spektaklu "Jak się kochają w niższych sferach" reżyserowanego przez Grzegorza Chrapkiewicza w warszawskim Teatrze Kamienica.W stołecznej Kamienicy trwają przygotowania do inauguracji nowego sezonu. Tuż po wakacjach na afiszu prowadzonego przez Emiliana Kamińskiego teatru pojawi się jedna z fars mistrza gatunku - Alana Ayckbourna.

Reklama

"Jak się kochają w niższych sferach" to historia trzech  par, których życie wywróci się do góry nogami pod wpływem lawiny komicznych i dziwnych sytuacji spowodowanych... zdradami małżeńskimi!

- O wyjątkowości tego projektu stanowią świetne dialogi, bardzo dynamiczne tempo zdarzeń, reżyser uznany za jednego z najlepszych komediowych reżyserów warszawskich oraz doborowa obsada składająca się z najpopularniejszych polskich aktorów - mówi Emilian Kamiński.


W trzy uwikłane w pozamałżeńskie romanse pary wcielą się w Kamienicy znane z seriali gwiazdy z Grażyną Wolszczak i Piotrem Cyrwusem na czele. Towarzyszyć im będą na scenie: Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", Anna Oberc, czyli Patrycja Sagan z "Na Wspólnej", Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", i Rafał Królikowski, czyli Michał Horwat z "Hotelu 52".

Arcyzabawna komedia "Jak się kochają w niższych sferach" to próba odpowiedzi na pytanie, co zrobić, by ukryć romans. Dla bohaterów farsy Ayckbourna nie ma nic prostszego! Dobrze wiedzą, jak wytłumaczyć swoje późne powroty do domu, potrafią świetnie zacierać za sobą ślady i kłamać jak z nut. Do czasu...

Premiera sztuki "Jak się kochają w niższych sferach" w gwiazdorskiej obsadzie zaplanowana jest w Teatrze Kamienica na 1 września.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje