Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8190
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Podaruj sobie chwilę zapomnienia ze mną"

Tę szokującą propozycję Małgorzata (Edyta Jungowska) złoży Jurkowi (Andrzej Grabarczyk), mężowi swojej przyjaciółki Eli (Barbara Bursztynowicz). Czy Chojnicki wda się w kolejny romans?

Zdradzamy, że w 2170. odcinku "Klanu" (emisja w środę 23 listopada) Jerzy - na wyraźną prośbę swojej żony Elżbiety - zawiezie chorej Małgorzacie lekarstwa i trochę ciasta. Będzie chciał jak najszybciej zakończyć tę wizytę, lecz gospodyni na siłę poczęstuje go herbatą. Przy okazji wystąpi też z niecodzienną prośbą do męża swojej przyjaciółki.

Reklama

- Tak mi się jakoś ciężko oddycha - powie. - Natrzyj mnie, Jureczku. Jesteśmy w końcu dorośli, nie musimy się wstydzić.

Po tych słowach Małgorzata rozsiądzie się wygodnie na kanapie i odsłoni ponętne ramiona do smarowania. Sprawdzi jeszcze, czy szlafroczek dobrze się układa. Hm, Jerzy znajdzie się w kłopotliwej sytuacji. Bo jak odmówić chorej kobiecie?

Następnego dnia Małgorzata zadzwoni do Jerzego do pracy. Stwierdzi, że czuje się już lepiej, ale ma do Chojnickiego prośbę o pilne spotkanie.

- Odkąd cię poznałam... - zacznie na okrągło rozmowę w kawiarni. - Wiem, że jesteś wyjątkowy. No, przecież wiem, że mnie lubisz... A wtedy, w Indiach, nawet odniosłam wrażenie, że trochę bardziej mnie lubisz, niż wypada. Jurek, życie jest takie krótkie... Ja nie chcę niczego burzyć ani w twoim życiu, ani w swoim. Po prostu... taka chwila zapomnienia. Nikt się nie dowie... To będzie nasz sekret...

- To żart? - zapyta zszokowany Chojnicki.

- Nie, Jerzy, jesteś wspaniałym facetem. Mówię, co czuję. Jesteś wyjątkowy. Podziwiam takich facetów jak ty. Pełna odpowiedzialność i pełna kontrola... Obiecuję, że nie będziesz żałował. Nie bój się, będę milczała jak grób!

- I nie masz żadnych oporów? - zdziwi się Jerzy. - A Elżbieta? Przecież to twoja przyjaciółka!

- Ależ ja bardzo lubię Elę! Podziwiam wasz związek! Jest wspaniały! Jurek, nie martw się. Do Eli to nie dotrze. Nigdy! No, chyba, że ty sam coś jej powiesz... Podaruj sobie chwilę zapomnienia... Ze mną... Jurek, moje serduszko puka w twoim rytmie... Nie słyszysz tego?

Gdy Jerzy dojedzie do domu, Elżbieta akurat odbierze telefon od Małgorzaty, która poprosi ją o spotkanie...

Zgaduj-zgadula: co usłyszy Ela z ust Małgorzaty?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Edyta Jungowska | Andrzej Grabarczyk | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje