Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10114
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Plejada gwiazd na scenie Teatru Kamienica

Warszawski Teatr Kamienica przygotowuje dla swoich widzów nie lada gratkę! Już za kilka dni na jednej scenie staną obok siebie Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Rysiek Lubicz z "Klanu", Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", i Rafał Królikowski, czyli Michał Horwat z "Hotelu 52". Farsa "Jak się kochają w niższych sferach" z ich udziałem z pewnością stanie się teatralnym hitem zbliżającej się jesieni!

Komedia "Jak się kochają w niższych sferach" Alana Ayckbourna obecna jest na światowych scenach już od ponad 40 lat. Swoją prapremierę miała na deskach nowojorskiego Royale Theatre w marcu 1971 roku i od tamtej pory regularnie pojawia się na teatralnych afiszach. W Polsce po raz pierwszy farsę Ayckbourna wystawił w 1983 roku stołeczny Teatr Współczesny, a zagrały w niej wówczas wielkie gwiazdy - Czesław Wołłejko, Wiesław Michnikowski i Krzysztof Kowalewski - oraz debiutująca wtedy u ich boku młodziutka Katarzyna Figura.

Reklama

Tym razem po jedną z najzabawniejszych sztuk Alana Ayckbourna sięgnął Grzegorz Chrapkiewicz. Premiera reżyserowanej przez niego inscenizacji odbędzie się 1 września w prowadzonym przez Emiliana Kamińskiego Teatrze Kamienica. Na scenie popis swoich aktorskich umiejętności zaprezentują świetnie znane z seriali gwiazdy: Piotr Cyrwus, Piotr Polk i Rafał Królikowski, którym towarzyszyć będą w rolach żon Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Jabłońska z "Galerii", Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", i Anna Oberc, czyli Patrycja Sagan z "Na Wspólnej".

"Jak się kochają w niższych sferach" to historia trzech  par uwikłanych w pozamałżeńskie romanse i próbujących za wszelką cenę ukryć zdrady, jakich się dopuszczają. Wiedzą, jak wytłumaczyć swoje późne powroty do domu, potrafią świetnie zacierać za sobą ślady i kłamać jak z nut. Kiedy wreszcie prawda wychodzi na jaw, ich życie wywraca się do góry nogami...

Teatr Kamienica zaprasza na "Jak się kochają..." od 1 września. Tymczasem zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia z próby dla mediów, która odbyła się w poniedziałek.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Piotr Cyrwus | Jak się kochają w niższych sferach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje