Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pedro da wszystkim popalić, ale mamusia w to nie uwierzy

Pedro (Antoni Sokólski), syn Barbary (Aldona Orman), zacznie sprawiać potworne problemy wychowawcze. Lecz Milecka będzie je bagatelizować i tłumaczyć ukochanego jedynaka. A co na to jej mąż Piotr (Jacek Borkowski), który jest psychologiem?


Reklama

Zdradzamy, że w 2465. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 17 września) po alarmującym telefonie ze szkoły Rafalski pojedzie po Pedra.

Przy okazji wychowawczyni opowie mu ze szczegółami o wybryku, którego dopuścił się chłopiec. Otóż, do zamkniętej przez niego w składziku sprzątaczki trzeba było wzywać pogotowie! Ku zaskoczeniu Rafalskiego, Barbara zbagatelizuje całe zajście.

- Pedro to takie miłe i wrażliwe dziecko - stwierdzi Barbara, która absolutnie nie uwierzy w to, że jej syn mógł z premedytacją zrobić coś złego.

Rafalski będzie zdania, że Pedro powinien ponieść jakąś karę za zamknięcie sprzątaczki w składziku. A Barbara uzna, że syn po prostu za nią tęskni.

- Gdy wyjdę ze szpitala, na pewno wszystko wróci do normy - powie Milecka.

Tymczasem w 2468. odcinku (emisja w poniedziałek 23 września) wychowawczyni Pedra poprosi o rozmowę z jego mamą.

- Pedro sprawia trudności, ponieważ nie jest w stanie dłużej się skoncentrować na lekcji i przeszkadza innym uczniom - poinformuje Milecką, która zareaguje na to bardzo nerwowo: - Zabiorę Pedra z tej szkoły, skoro tak przeszkadza.

Rafalski będzie usiłował przekonać żonę, że to nic nie pomoże i w kolejnej szkole może być tak samo.

- Pozwól mi - jako psychologowi - porozmawiać ze swoim synem - zaproponuje Piotr, a Barbara zgodzi się na to. 

Tym sposobem Rafalski - w kawiarni przy lodach i ciastkach - wyjaśni chłopcu, co to znaczy odpowiedzialność i dlaczego trzeba przestrzegać różnych zasad. Efekt? Pedro zapyta potem mamę, kiedy pojadą do Meksyku.

- To raczej niemożliwe - usłyszy chłopiec. - Bo rodzina twojego taty dowie się o tym i będzie chciała mi ciebie odebrać.

Czy do Barbary dotrze, że ma problem ze swoim synem? I jak sobie z nim ostatecznie poradzi?

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Aldona Orman | Jacek Borkowski | Antoni Sokólski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje