Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13665
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pechowa sesja w Międzyzdrojach

Wielki pech dopadł Magdalenę Stam, czyli Zytę Chojnicką z telenoweli "Klan“ w czasie trwania 18. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. W wyniku poważnego wypadku, do jakiego doszło podczas prywatnej sesji zdjęciowej z jej udziałem, aktorka trafiła do szpitala!Serialowa Zyta z wielkim entuzjazmem wybrała się na 18. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Lubi sporty wodne, więc zdecydowała się na jazdę na skuterze wodnym. W tym samym czasie trwała sesja zdjęciowa z jej udziałem.

Niestety, pech sprawił, że w pewnym momencie Magda straciła równowagę i wypadła ze skutera. Nie była w stanie dopłynąć do brzegu o własnych siłach. Konieczna okazała się natychmiastowa pomoc ratunkowa. Ratownicy zapewnili aktorce specjalne stabilizatory i odwieźli ją do szpitala. Na miejscu okazało się, że ma połamaną miednicę, kość krzyżową i łonową.

Reklama

Magdalena Stam wydała oświadczenie w sprawie wypadku na swoim oficjalnym fan page’u w serwisie Facebook. Brzmi ono następująco:

W związku z informacjami, jakie pojawiły się w mediach na mój temat, informuję, że prawdą jest, że uległam wypadkowi. Zdarzenie miało miejsce w Międzyzdrojach na prywatnej sesji zdjęciowej, podczas jazdy skuterem w moim czasie wolnym a nie - jak donoszą media - na Festiwalu Gwiazd.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Magda Stam | Magdalena Stam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy