Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto wyjątkowe kobiety XXI wieku!

Gwiazdy "Klanu" - Izabela Trojanowska i Maria Niklińska, czyli Monika Ross-Nawrot i Agata Wilczyńska, znalazły się na kartach nowego albumu fotografika Sebastiana Skalskiego "Apetyt na kobiety" w gronie stu wyjątkowych kobiet XXI wieku.

Sebastian Skalski od lat fotografuje kobiety. Przed jego obiektywem stawały największe gwiazdy polskiej telewizji, estrady i kina oraz przedstawicielki biznesu i polityki. W swoim najnowszym albumie "Apetyt na kobiety - 100 kobiet wyjątkowych XXI wieku" znany fotograf prezentuje portrety pań, które podziwia i które go fascynują. Są wśród nich także gwiazdy serialu "Klan"!

Reklama

Izabela Trojanowska od dawna jest muzą Skalskiego. Znają się i przyjaźnią, a efekty ich współpracy można obejrzeć choćby na okładce najnowszej płyty aktorki i piosenkarki. Iza była w poniedziałek gwiazdą imprezy zorganizowanej z okazji ukazania się albumu na rynku. Podczas Gali Gwiazd wystąpiła z mini recitalem.

Na premierze albumu i wernisażu fotografii Sebastiana pojawiła się także Maria Niklińska. Młoda aktorka była zachwycona swoim zdjęciem, które autor wybrał na wystawę.

- Fotografie Sebastiana nie są zwykłymi zdjęciami. Kiedy się na nie patrzy, widać, że autor jest człowiekiem z ogromną wyobraźnią - mówiła Maria sfotografowana przez Skalskiego podczas robienia... balona z gumy do żucia!

- Ma zawsze pomysł na zdjęcie. Potrafi wydobyć z kobiety wszystko, co ma ona najpiękniejsze. Uwielbiam pozować Sebastianowi. Podczas sesji zdjęciowych zawsze panuje w jego studiu wspaniała atmosfera i jest mnóstwo świetnej zabawy - twierdzi Izabela Trojanowska.

W albumie "Apetyt na kobiety" - oprócz Trojanowskiej i Niklińskiej - znalazły się też portrety m.in. Bożeny Dykiel, czyli Marii Zięby z "Na Wspólnej", Katarzyny Figury, czyli Anny Żurowskiej z "Rezydencji", Edyty Olszówki, czyli Poli Madejskiej z "Przepisu na życie", i Beaty Tyszkiewicz, czyli Ewy Winiarskiej z "Teraz albo nigdy!".

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje