Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9874
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto nowy mężczyzna Beaty!

Po blisko dwuletniej nieobecności Beata Borecka (Magdalena Wójcik) pojawi się w swoim rodzinnym domu na Sadybie w towarzystwie nowego partnera Joachima, w roli którego zobaczymy Wojciecha Dąbrowskiego. Poznaj szczegóły!


Reklama

Serialowa widownia doskonale zna 54-letniego Wojciecha  Dąbrowskiego z innych wcieleń. Był m.in. policjantem Piotrem Wojciechowskim w "Plebanii" i Janem Radoszem, ojcem Marysi (Aneta Zając), w "Pierwszej miłości".

Fani "Klanu" po raz pierwszy zobaczą go w 2468. odcinku (emisja w poniedziałek 23 września). Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) zauważy wówczas przez okno obcego mężczyznę kręcącego się przy ogrodzeniu i robiącego zdjęcia. Nie bez powodu nabierze podejrzeń, że to złodziej.

Tymczasem w 2471. odcinku (emisja w czwartek 26 września) nieznajomy mężczyzna późnym popołudniem zapuka do domu na Sadybie. Nie bardzo będzie potrafił wytłumaczyć, jaki jest powód jego wizyty. Zaprowadzi Chojnickich do samochodu, z którego wysiądzie... Beata.    

W naszej galerii znajdziecie wspólne zdjęcia Joachima i Beaty, która formalnie wciąż pozostaje żoną Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje