Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oszust wraca do Elmedu!

Po wakacjach okaże się, że Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) ma wyjątkowo miękkie serce. Dowód? Zgodzi się ponownie przyjąć do pracy w Elmedzie ginekologa Andrzeja Marczyńskiego (Wojciech Wysocki), który okradł jego rodzinę!

Przypomnijmy, że Marczyński nawiązał romans z księgową (Sylwia Gliwa) w firmie Beaty Boreckiej (Dorota Naruszewicz). Za jego namową naiwna kobieta wyprowadziła 120 tysięcy zł z konta "Face Cream". Sprawa wyszła na jaw. W efekcie księgowa straciła pracę - na jej miejsce Jacek (Tomasz Bednarek) przyjmie Kingę (Katarzyna Tlałka).

Reklama

Para oszustów będzie musiała oddać skradzione pieniądze. A jeśli nie, grozi im prokurator. Marczyński oczywiście natychmiast "odkochał" się w księgowej i porzucił ją bez najmniejszych skrupułów.

Zdradzamy, że po wakacjach Marczyński ponownie wprowadzi się do swojej byłej żony Alicji (Maria Winiarska), przyjaciółki Krystyny Lubicz (Agnieszka Kotulanka). Jednocześnie zwróci się do Pawła, by ten pomógł mu wrócić do pracy w Elmedzie, bo jego urlop bezpłatny dobiega końca, a on potrzebuje pieniędzy. W pierwszej chwili Lubicz wykręci się od odpowiedzi. Kurtuazyjnie obieca, że zarząd spółki zdecyduje o tym na najbliższym zebraniu.

Tymczasem doktor Tadeusz Koziełło (Andrzej Strzelecki) poskarży się Lubiczowi na przepracowanie.

- Od kiedy odszedł Marczyński, jestem jedynym ginekologiem w Elmedzie - przypomni Pawłowi Tadeusz.

Mniej więcej w tym samym czasie Marczyński zadeklaruje Jackowi zwrot pieniędzy ukradzionych z "Face Cream". A Alicja osobiście uda się do Pawła, by prosić w imieniu byłego męża o przyjęcie go z powrotem do pracy w Elmedzie.

Pod wpływem nacisków Paweł zacznie się łamać. Ostatecznie Andrzej Marczyński wróci do Elmedu w 2116. odcinku "Klanu", co zapewne ucieszy liczne fanki Wojciecha Wysockiego.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Tomasz Stockinger | Wojciech Wysocki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje