Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8774
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odważyła się zanurzyć w lodowatym Bałtyku

Magdalena Stam, czyli Zyta z "Klanu", dobrze wie, co zrobić, by przyciągnąć męskie spojrzenia! Udowodniła to podczas trwającego w Międzyzdrojach 18. Festiwalu Gwiazd - jako jedyna spośród wszystkich goszczących na festiwalu aktorek odważyła się zanurzyć w lodowatym Bałtyku... Fotoreporterzy wprost oszaleli na jej punkcie!


Magdalena Stam wywołała spore zamieszanie, gdy pojawiła się na plaży w Międzyzdrojach w kostiumie kąpielowym i pozowała do zdjęć wśród morskich fal. Choć temperatura wody w Bałtyku nie przekraczała 17 stopni, uśmiech nawet na chwilę nie znikał z jej twarzy. Serialowa Zyta z "Klanu" okrzyknięta została Miss Foto Międzyzdrojów, a zachwyceni nią fotoreporterzy uznali, że jest najsympatyczniejszą gwiazdą festiwalu.

Reklama

- Nie przyjechałam tu przecież po to, by siedzieć w hotelowym pokoju i ukrywać się przed wszystkimi - mówiła Magda po sesji zdjęciowej na plaży.

Aktorka wykorzystuje czas, jaki spędza w Międzyzdrojach, by odpocząć i - jak mówi - zregenerować siły przed powrotem na plan serialu. Spacery brzegiem morza, kąpiel w Bałtyku i hotelowym basenie sprawiają jej wielką przyjemność.

Magda nie unika też spotkań z wczasowiczami spędzającymi urlop nad Bałtykiem - z każdym, kto prosi ją o autograf lub wspólne zdjęcie, stara się choć przez chwilę porozmawiać.

Chętnie opowiada o swojej roli w "Klanie" i o sobie. Sympatia, z jaką spotyka się niemal na każdym kroku, dowodzi, że najdłużej emitowany w TVP serial ma wciąż mnóstwo wiernych fanów, a grający w nim aktorki i aktorzy cieszą się statusami wielkich gwiazd.

Magda Stam nie jest jedyną gwiazdą "Klanu", która odwiedziła nadmorski kurort. Urlopowicze wypoczywający w Międzyzdrojach mają też okazję spotkać się oko w oko z Danielem Olbrychskim, czyli Arkadiuszem Nowikiem, i Piotrem Cyrwusem, czyli nieodżałowanym Ryszardem Lubiczem. Obaj aktorzy wybrali się na Festiwal Gwiazd w towarzystwie żon.

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Stam | seriale | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje