Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8881
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Monika oko w oko z Halszką!

Brak działań policji w sprawie śmierci Ryszarda (Piotr Cyrwus) nie da Monice (Iza Trojanowska) spokoju. Jest przekonana, że Halszka (Jolanta Mrotek) z mężem są w to zamieszani. Postanowi złożyć im wizytę.Za radą Gabrieli (Laura Łącz) Monika przekona Bogdana (Marcin Troński), żeby poszedł z nią do Halszki. Detektyw - widząc jej determinację - zgodzi się jej towarzyszyć.

Reklama


Zdradzamy, że Monika spotka się z Halszką w 2275. odcinku „Klanu”. Zaskoczona kobieta od razu rozpozna swoją byłą pracodawczynię i nawet będzie starała się być bardzo uprzejma. Monika od razu przejdzie do sedna, oskarżając ją i jej męża Artura (Mirosław Pisarek) o udział w spowodowaniu śmierci Ryśka.


Co na to Halszka? Zdenerwuje się wizytą Moniki. Nie obawia się kłopotów ze strony Bogdana, ale od byłej pracodawczyni. Pamięta, że to za jej sprawą przed laty trafiła do więzienia.
Po spotkaniu z Halszką Monika nabierze pewności, że ta kobieta i i jej mąż stoją za śmiercią Ryszarda.


- Co prawda nie mam dowodów, ale intuicja podpowiada mi, że tak właśnie jest – oznajmi Monika Gabrieli. - I zrobię wszystko, co tylko możliwe, żeby prawda wyszła na jaw!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje