Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Modnie i stylowo

Dwie gwiazdy serialu "Klan" - Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot, i Laura Łącz, czyli Gabriela Wilczyńska, zasiadły w jury oceniającym konkursowe pokazy mody na gali "Moda & Styl".

Nie można im odmówić ani elegancji, ani stylu, ani braku wyczucia mody. Choć są już dojrzałymi kobietami, wciąż wyglądają bardzo atrakcyjnie i mogłyby być dla niejednej dwudziestoparolatki przykładem na to, jak korzystać z modowych trendów. Nic więc dziwnego, że Izabela Trojanowska i Laura Łącz, bo o nich mowa, zostały zaproszone do jury oceniającego konkursowe pokazy mody w ramach kolejnej edycji imprezy "Moda & Styl".

Reklama

- Ubranie musi być przede wszystkim wygodne. Bądźmy sobą, cieszmy się ciuchami, ubierajmy się tak, jak lubimy, nie przejmujmy się za bardzo radami innych - mówi Izabela Trojanowska.

- Schematy w modzie są po to, żeby je łamać. Słucham przede wszystkim swojej fantazji i jeśli na przykład mam ochotę założyć dżinsy do futra, bez oporów to robię. Chociaż moja garderoba jest wypełniona po brzegi, liczy się dla mnie nie ilość, lecz jakość. Z przyjemnością odwiedzam sklepy sławnych kreatorów, gdzie nawet jeśli nic nie kupuję, to chętnie oglądam i przymierzam ubrania - dodaje pani Iza.

Także szafa Laury Łącz pęka w szwach. Wiszą w niej wyłącznie eleganckie, kobiece kreacje. Aktorka nie wyobraża sobie, że mogłaby wyjść z domu w dresie czy dżinsach. Wszędzie, gdzie się pojawi, zwraca uwagę nienaganną elegancją.

- Obserwując moją mamę, niezwykle elegancką kobietę, wypracowałam sobie własny styl - opowiada.

Laura Łącz uważa, że kobieta powinna być zawsze elegancka - w pracy, na uroczystej kolacji, nawet podczas wykonywania codziennych domowych obowiązków. To, według aktorki, świetnie wpływa na samopoczucie i jest doskonałą kuracją odmładzającą.

- Jeśli kobieta jest zadowolona ze swojego wyglądu, nie musi bać się upływającego czasu - mówi aktorka.

Organizatorzy gali "Moda & Styl" nawet przez chwilę nie wahali się, czy panie Iza i Laura są odpowiednimi kandydatkami, by zasiąść w jury konkursu modowego. Obie aktorki spisały się w tych rolach doskonale!

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w "Klanie"? Światseriali.pl zaprasza cię do bazy opisów odcinków - sprawdź, co się działo i co się wydarzy w przyszłości!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Izabela Trojanowska | Laura Łącz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje