Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10236
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miron wychodzi z więzienia

Do sagi rodu Lubiczów powraca znany z roli Aleksa w "BrzydUli" Mariusz Zaniewski, którego bohater Miron odsiaduje karę więzienia.

Grany przez niego Miron będzie chciał uporządkować swoje stosunki ze swoją córeczką Zosią (Amelia Malesa), którą ma z Agnieszką (Paulina Holtz).

Reklama

Przypomnijmy, że w momencie, gdy Mariusz Zaniewski dostał rolę Aleksa w "BrzydUli", scenarzyści "Klanu" wysłali jego bohatera Mirona za kratki.

Zdradzamy, że w 2009. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 18 stycznia) Agnieszka Lubicz niespodziewanie odbierze telefon od swojego ekspartnera Mirona. Mężczyzna, który aktualnie odsiaduje wyrok, poprosi ją o spotkanie z Zosią.

- To nie był miły telefon - zwierzy się wyraźnie zdenerwowana Agnieszka swojej przyjaciółce Weronice (Kinga Głogowska).

- Miron poinformował mnie, że dostał przepustkę. Wiem jedno: oznacza to dla mnie nowe kłopoty.

Dodajmy, że Agnieszka zgodzi się na spotkanie z Mironem, podczas którego on będzie usiłował przekonać ją, że się zmienił. Oczywiście na lepsze Na dowód pokaże jej pismo "Prycza", które redaguje w więzieniu.

Czy Agnieszka uwierzy w zapewnienia ekskochanka o jego metamorfozie? I czy Miron wpłynie w jakiś sposób na jej związek z Markiem (Marek Włodarczyk)?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Mariusz Zaniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje