Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10328
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ministerstwo Zdrowia pomaga Andrzejowi Strzeleckiemu

Na początku czerwca media obiegła informacja, że Andrzej Strzelecki walczy z poważną chorobą. Aktor znany widzom z "Klanu" choruje na raka płuc oraz oskrzeli. Terapia, która może uratować mu życie jest bardzo kosztowna. Dlatego rodzina aktora zwróciła do fanów o pomoc.

Andrzej Strzelecki poprosił  wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie i... pieniądze. Na apel szybko odpowiedzieli koledzy z branży. Informację udostępniła m.in. aktorka Zofia Zborowska, która przyznała, że Andrzej Strzelecki jest bliskim przyjacielem jej rodziny. Na instagramowej relacji zwróciła się do fanów. 

Reklama

"Andrzej Strzelecki, przyjaciel mojego taty i mojej mamy też, mój profesor ze szkoły teatralnej zachorował na raka. Zbiera pieniądze, żeby się leczyć. Jest ciężko. Ale wierzę w to, że wspólnymi siłami nam się uda i on będzie mógł pojechać i się wyleczyć. Jak sam napisał, ma ogromne szczęście w życiu" - napisała.

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa zorganizowali koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie Strzeleckiego. Wiele znanych osób wzięło udział w wydarzeniu m.in. Natasza Urbańska, Maryla Rodowicz, Piotr Machalica, Wiktor Zborowski czy Krzysztof Tyniec. Gwiazda "M jak miłość", Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na swoim Instagramie relację z koncertu. Mimo zaawansowanej ciąży aktorka nie zrezygnowała z udziału w tej inicjatywie.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje