Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9685
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosny trójkąt u Lubiczów?

W życiu Moniki Ross (Iza Trojanowska) pojawi się nowy mężczyzna.

Kuzyn Bolek (Krzysztof Janczar) przyprowadzi do restauracji Rosso Igora Rutkę (Zbigniew Suszyński).

Reklama

Kuzyn Bolek, który coraz częściej daje się poznać jako obrotny przedsiębiorca, stara się o pozytywną opinię dla restauracji prowadzonej przez Monikę. Ma to pomóc w zdobyciu rekomendacji na czas Euro 2012. A za typowanie polecanych lokali odpowiada z ramienia UEFA Igor Rutka, którego Bolek przedstawi Monice w 2077. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 22 kwietnia).

- Igor imponuje Monice. Poza tym, że jest szarmancki, przystojny i miły, okazuje się człowiekiem zamożnym w przeciwieństwie do Felego (Jan Piechociński), który wciąż siedzi na garnuszku Moniki - Izabela Trojanowska nie ukrywa, że jej bohaterka będzie zauroczona nowym znajomym.

- To były piłkarz, obecnie menedżer zajmujący się transferami graczy. Dysponuje zatem dużą kasą i bywa w świecie. Swobodnie rozmawia po angielsku, gdy odbiera telefony z zagranicy.

Nic dziwnego, że ktoś taki przykuwa uwagę Moniki, przyzwyczajonej do luksusu. Jak w tej sytuacji zacznie zachowywać się Feliks? Przecież nie ma szans przy poważnym działaczu, jakim jest Rutka - jego nazwisko wymieniano w gazetach tylko przy okazji afery z Denisem.

- Feli oczywiście zaczyna być czujny. I zazdrosny! - uchyla rąbka tajemnicy Izabela Trojanowska.

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Iza Trojanowska | Zbigniew Suszyński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje