Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Michał zdradzi Zytę!

Szok! W klanie rodu Lubiczów znów dojdzie do zdrady! Michał (Daniel Zawadzki) odpłaci Zycie (Magda Stam) za skok w bok z Rutką (Zbigniew Suszyński) i zdradzi ją z Julią (Dorota Lanton). Sprawdź, jak do tego dojdzie!

Ujawniamy, że w 2367. odcinku "Klanu" Michał odbierze dzieci ze szkoły i odwiezie je na Sadybę. Spotka tam Julię, którą pamięta jeszcze z czasów, kiedy była na stażu w aptece Elżbiety (Barbara Bursztynowicz). Zresztą Julia też go bardzo dobrze pamięta. Gdy Michał zaoferuje jej pomoc przy porządkowaniu ogrodu, ona bardzo chętnie się zgodzi.

Reklama

Po pracy w ogrodzie Chojnicki będzie chciał się szybko ewakuować. Lecz Julia przekona go do skosztowania szarlotki. Najpierw jednak zaproponuje mu prysznic...

- Żeby się panu przyjemnie przy stole siedziało - wytłumaczy Julia nieco skonsternowanemu Michałowi, któremu chwilę później wejdzie do łazienki.

- Po prostu pomyślałam, że muszę się jednak jakoś panu odwdzięczyć za tę pomoc w ogrodzie i chociaż umyć plecy - oznajmi rozebrana do naga w 2368. odcinku (emisja w poniedziałek 10 grudnia).

Po tym zdarzeniu Michał będzie miał kaca moralnego. Koledze z pracy wyzna, że zdradził żonę i teraz męczy go sumienie.

Czy zdrada Michała wyjdzie na jaw?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Magda Stam | Daniel Zawadzki | Zbigniew Suszyński | Dorota Lanton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje