Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8850
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mąż Czesi będzie miał romans?

Przedszkolanka Jagoda (Anna Adamska) z dnia na dzień porzuci pracę, więc Czesia (Anna Powierza) i Darek (Dariusz Lewandowski) będą musieli znaleźć jej następczynię. Okaże się to początkiem ich małżeńskich kłopotów. Poznaj szczegóły!

Reklama

Zdradzamy, że w 2156. odcinku "Klanu" (emisja w czwartek 3 listopada) Czesia poprosi Darka, żeby zawołał Jagodę na obiad. Ku jej zdziwieniu i przerażeniu, Kurzawski wróci z kartką papieru. To będzie list od nieodpowiedzialnej - jak się okaże - przedszkolanki.

- Wyjeżdżam z narzeczonym za granicę - poinformuje lakonicznie Czesię i Darka Jagoda.

Nic więc dziwnego, że Czesi nie będzie mieściło się w głowie, jak Jagoda mogła zostawić wszystko i tak bez uprzedzenia wyjechać za granicę! Na szczęście zostawi zastępstwo w przedszkolu, ale nie wiadomo, czy polecana przez nią emerytka (Zinaida Zagner-Jakimiec) zgodzi się zostać dłużej. Czesia zleci więc Darkowi znalezienie w trybie pilnym siły fachowej w zastępstwie Jagody. Niestety, w urzędzie pracy Kurzawski nie dostanie żadnych ofert. Za to na wydziale pedagogiki spotka atrakcyjną Kaję (Julia Vitsko), chętną studentkę na etat wychowawcy przedszkolnego. Dziewczyna od razu wpadnie mu w oko.

Po jakimś czasie Darek niby mimochodem zapyta żonę, jak radzi sobie dziewczyna, którą znalazł na wydziale pedagogiki. Czesia przyzna, że dobrze, ale chyba jednak na stałe zatrudni panią Kazimierę, emerytkę wskazaną przez Jagodę. Darek będzie niepocieszony. Zdecydowanie bardziej odpowiada mu Kaja. Przede wszystkim… wizualnie.

- Co z tego, że pani Kazimiera ma większe doświadczenie? - powie Kurzawski. - Za to u Kai widzę zapał i głowę pełną pomysłów!

Czy Kurzawski po raz kolejny zawiedzie Czesię i wda się w romans z młodziutką Kają?

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje