Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10236
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marzenia bohaterki

"Marzę, by zagrać w filmie o tańcu, w roli głównej" - mówi Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa Bożenka z "Klanu". Być może pasją młodej aktorki zainteresują się twórcy programu "Taniec z gwiazdami"...

Nastolatka przyznała, że nie ma jeszcze menadżera, który by się zajął jej karierą. Na razie po prostu gra w "Klanie" i stara się godzić pracę w serialu z obowiązkami szkolnymi.

Reklama

"Wiadomo, że czasami mam zaległości, które później muszę nadrobić, na przykład napisać zaległe klasówki. Ale nie odbija się to mocno na moich ocenach. Mam bardzo fajną szkołę, w której uczą wyrozumiali nauczyciele. To szkoła humanistyczno-artystyczna. Pedagodzy wiedzą, że od czasu do czasu mam nagrania i muszę opuścić zajęcia. Poza tym znają moją pasję taneczną i wiedzą, że dużo trenuję i opuszczam zajęcia także z powodu zawodów. Bez problemu mogę zaliczać w późniejszych terminach" - opowiada Agnieszka.

Okazuje się, że wielką pasją serialowej Bożenki jest taniec.

"Nie ukrywam, że w sporcie osiągam sukcesy. Mam na swoim koncie wicemistrzostwo Polski w tańcach latynoamerykańskich. Powalczę o mistrzostwo. A może mistrzostwo świata? Fajnie byłoby połączyć sport i aktorstwo".

"Bardzo dobrze się czuję na planie. Mam świetny z aktorami, z którymi gram - z Piotrem Cyrwusem, Małgosią Ostrowską-Królikowską i Anią Powierzą. Nawet z małą Julką, którą się opiekuję między scenami. Sporo się od nich nauczyłam. (...) Z reguły sama proponuję jak mam zagrać. Jeśli ktoś uważa inaczej, to mi doradza" - wyznaje młoda aktorka.

Z Agnieszką Kaczorowską rozmawiał Tomasz Piekarski.

MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama