Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10103
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Martynka rzuci Maćka Lubicza!

Niezwykle trudne chwile czekają Macieja Lubicza (Piotr Swend) z "Klanu". Powód? Ukochana Martynka (Natalia Antoszczak) niespodziewanie zerwie z nim zaręczyny. Sprawdź, kto go pocieszy!


Reklama


Ujawniamy, że w 2489. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja we wtorek 29 października) narzeczona Lubicza oświadczy mu, że poznała innego chłopaka i dlatego nie mogą być już razem. Ślubu nie będzie! Informacja ta okaże się dla Maćka ciosem prosto w serce. Porzucony narzeczony zamknie się w sobie i nie będzie chciał z nikim na ten temat rozmawiać. Nawet ze swoją mamą Grażynką (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), która domyśli się, że Martynka zerwała z jej synem, ale nie zostanie wtajemniczona przez niego w żadne szczegóły.

Jak mężczyzna z mężczyzną

Lubicz załamie się do tego stopnia, że zrezygnuje nawet ze swojej działalności w teatrze. Arkadiusz Nowik (Daniel Olbrychski) dowie się o tym od znajomego reżysera, który wcześniej - na jego prośbę - zaangażował Maćka do swojego spektaklu. Zaalarmowany muzyk postanowi odbyć męską rozmowę z porzuconym chłopakiem i poinstruować go, jak sobie radzić po stracie ukochanej. Niestety, nie od razu przyniesie to zamierzony skutek. Zrozpaczony Lubicz zapragnie utopić swój smutek w alkoholu.

- Jestem dorosły i mam prawo pić piwo - wyjaśni mamie.

Miranda wyleczy go z miłości

W tej sytuacji Grażyna poprosi Arkadiusza, by - jako autorytet - jeszcze raz spróbował porozmawiać z Maćkiem i przemówić mu do rozsądku. Nowik zaprosi młodego mężczyznę do klubu nocnego, w którym czasem grywa. Zobaczymy to w 1095. odcinku "Klanu" (emisja w czwartek 7 listopada). Do ich stolika przysiądzie się piękna piosenkarka Miranda (w tej roli wystąpi Aleksandra Nieśpielak). Na widok gwiazdy ubranej w błyszczące body, kabaretki i melonik, z estradowym makijażem, Maciek oniemieje z zachwytu. Jej oszałamiający występ plus kilka zamienionych zdań przy ginie z tonikiem sprawią, że Lubicz w jednej chwili zapomni o swoim nieszczęściu i sercu złamanym przez Martynkę...

Tylko, czy sposób, w jaki Maciek wyleczy się z zawiedzionej miłości, spodoba się jego mamie Grażynce?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Piotr Swend | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje