Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marta i Miłosz przyłapani na całowaniu!

Gdy Bolek (Krzysztof Janczar) nie zastanie syna Miłosza (Konrad Darocha) na Truskawieckiej, pojedzie do szkoły tańca, gdzie zobaczy go w objęciach Marty (Edyta Herbuś)!

Zdradzamy, że w 2172. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 25 listopada) Bolek przyjedzie po Miłosza na Truskawiecką. Okaże się, że młody Kazuń zapomniał o weselu, na które ma pojechać z ojcem do Woli Tureckiej. Zdesperowany Bolek uda się więc do szkoły tańca w poszukiwaniu syna. Przechodząc obok jednej z sal usłyszy cichą muzykę. Ostrożnie położy rękę na klamce, otworzy drzwi i zajrzy do środka.

Zobaczy stojący na biurku laptop, z którego sączyć się będzie spokojna, nastrojowa muzyczka. A jakaś para oparta o to biurko całuje się namiętnie. W pierwszej chwili Bolek nie rozpozna Miłosza, więc spróbuje dyskretnie się wycofać, ale zanim zamknie drzwi, coś go zastanowi. Zajrzy jeszcze raz do środka, przyjrzy się uważnie chłopakowi i znacząco chrząknie. Okaże się, że to Miłosz i Marta. Chłopak lekko się przestraszy, instruktorka tańca zaś będzie niezadowolona.

Reklama

- Miłosz! Byliśmy umówieni. Nie pamiętasz? - zapyta Bolek. - Bardzo przepraszam, ale mamy jechać na wesele.

- Kuzynki - wyjaśni Miłosz zdezorientowanej Marcie, po czym dokona prezentacji. - Tato, to jest pani Marta Orłowska. To mój ojciec.

Gdy Bolek i Miłosz znajdą się sam na sam, ojciec udzieli synowi paru życiowych rad w związku z Martą.

- To artystka, ona z tobą u nas na fermie nie osiądzie - oceni.

- Możesz mieć zmartwienie, jak cię w dziecko wrobi i nasze kurczaki będą musiały na jej alimenty pracować. Słuchaj ojca a nie jej i zabezpieczaj... materiał genetyczny Kazuniów, żeby się byle gdzie nie poniewierał. Jasne?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Klan | Edyta Herbuś | Konrad Darocha | Krzysztof Janczar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy