Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8851
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marek wyprowadzi się od Agnieszki!

Agnieszka (Paulina Holtz) nie podda się szantażowi emocjonalnemu Marka (Marek Włodarczyk) i nie przyjmie jego oświadczyn. Efekt? Prawnik wyprowadzi się od niej. Czy to już koniec ich związku?

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Marek poprosił Lubiczównę o rękę. Zrobił to w obecności jej małej córeczki Zosi (Amelia Malesa). Agnieszka poczuła się przyparta do muru.

Reklama

- Kocham Marka, ale chyba nie nadaję się do życia we dwoje - wyznała Agnieszka swojej mamie Krystynie Lubicz (Agnieszka Kotulanka).

Tymczasem Marek będzie szukał wsparcia u swojej siostry Weroniki (Kinga Głogowska). Czyli - mimo zarzutów Agi o osaczanie - poprosi kolejną osobę, żeby spróbowała wpłynąć na jego ukochaną. Weronika zgodzi się na to. Uzna po prostu, że Agnieszka i Marek kochają się, tyle że mają inne wyobrażenie o wspólnym szczęściu.

Zdradzamy, że w 2150. odcinku "Klanu" (emisja w środę 26 października) Marek po raz ostatni raz spróbuje przekonać Agnieszkę do ślubu. I znów bezskutecznie... W związku z tym zdecyduje, że następnego dnia wyprowadzi się z jej mieszkania.

I rzeczywiście, rano, po wyjściu Zosi do przedszkola, Marek spakuje swoje rzeczy.

- Nie wyobrażam sobie dalszego życia bez małżeństwa, dlatego muszę się wyprowadzić - oznajmi zdenerwowanej Agnieszce.

Czy Agnieszce i Markowi uda się dojść do porozumienia w kwestii małżeństwa i wrócą do siebie?

Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Paulina Holtz | Marek Włodarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje