Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małżeństwo? Nie, dziękujemy!

Okazuje się, że plotki o rozstaniu 31-letniej Edyty Herbuś i 50-letniego Mariusza Trelińskiego były nieprawdziwe. Para znów pokazała się razem...


Reklama

Edyta HerbuśMariusz Treliński lubili podkreślać, że mają "związek idealny". Ostatnio jednak mówiło się, że idylla się skończyła, gdyż od jakiegoś już czasu Edyta pojawia się częściej w towarzystwie pieska niż Trelińskiego.

Na odbywający się pod koniec maja festiwal w Sopocie zabrała swojego pupila, a nie Mariusza. Podczas, gdy ona bawiła się nad morzem, jej ukochany gościł na odbywającym się w stolicy pokazie mody.

- Dementuję tę plotkę! Edyta została zaproszona do Sopotu na jubileuszową edycję festiwalu, ponieważ kiedyś była na nim jedną z prowadzących. I naprawdę nie musi zawsze jeździć ze swym partnerem - powiedziała jej menedżerka.

I nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie tych słów. W sobotę, 2 czerwca, szczęśliwa para pokazała się razem na premierze spektaklu "Przebudzenie" w stołecznym teatrze Syrena. Oznak kryzysu w relacjach znanej pary nie było widać.

Czy związek Edyty i Mariusza może się jeszcze rozwinąć? - Małżeństwo to kuriozalny wynalazek. Najlepszy jest układ partnerski z ciągłą walką i zabieganiem o siebie - powiedział kiedyś Treliński w jednym z wywiadów.

Można się domyślać, że jego zdaniem związek powinien opierać się na ciągłej niepewności. A może mężczyzna po prostu chce uniknąć głębszego zaangażowania?

Czy życie w stałej rozterce uszczęśliwia kobietę? Być może fakt, że partnerzy stale o siebie zabiegają, czyni ich związek ognistym?


Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Edyta Herbuś | Mariusz Treliński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje