Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata zagnie parol na Jerzego!

Przyjaźń z Małgorzatą (Edyta Jungowska) odbije się Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz) czkawką. Powód? Ekscentryczna kobieta zakocha się w Jerzym (Andrzej Grabarczyk)!

Zdradzamy, że w 2151. odcinku "Klanu" (emisja w czwartek 27 października) Małgorzata zdecyduje się zaopiekować pustym domem Oskara (Piotr Seweryński), męża Kingi (Katarzyna Tlałka) i zarazem brata Jerzego. Wcześniej podejmie decyzję o separacji z Eugeniuszem (Piotr Pilitowski), który rzekomo nie interesuje się nią jako kobietą.

Reklama

Elżbieta z góry uprzedzi przyjaciółkę, by uważała na Oskara, u którego zdiagnozowano seksoholizm. Nawet do głowy jej nie przyjdzie, że Małgorzata może zainteresować się Jerzym.

Tymczasem Małgorzata nieustannie będzie dążyć do kontaktu z Chojnickim. A to poprosi go o pomoc w przeprowadzce, a to o naprawę zepsutego zamka w drzwiach. Potem oczywiście będzie rozpływać się w komplementach dla "złotej rączki". Z wdzięczności za wszystko, co dla niej zrobił, podaruje Jerzemu ekskluzywny flakonik wyrafinowanej wody toaletowej.

Przypadkowym świadkiem ich rozmowy będzie Renata (Renata Pękul). Z powodu nerwowej reakcji Jerzego zacznie się zastanawiać, kim dla niego jest ta kobieta...

Zgaduj-zgadula: czy Jerzy Chojnicki po raz kolejny dopuści się zdrady i skusi się na wdzięki Małgorzaty?

Jesteś fanem "Klanu"? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Edyta Jungowska | Barbara Bursztynowicz | Andrzej Grabarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje