Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9388
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maciek wyzna miłość Martynce! Przed kamerą!

Maciej Lubicz (Piotr Swend) trafi na usta całej Polski! Młody mężczyzna z zespołem Downa wyzna przed kamerą, że kocha Martynkę (Natalia Antoszczak)!

Twórcy "Klanu" ze scenarzystką Elżbietą Szczypek na czele inicjują kolejną ogólnopolską dyskusję społeczną. Tym razem na temat prawa osób niepełnosprawnych umysłowo do związków. Punktem wyjścia stanie się nieoczekiwane wyznanie miłości Maćka, do jakiego dojdzie przed kamerą w czasie nagrywania telewizyjnego reportażu.

Reklama

Zdradzamy, że w 2153. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 31 października) media zainteresują się Maciejem Lubiczem i jego grą na fortepianie. Syn Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Ryszarda (Piotr Cyrwus) zostanie bohaterem telewizyjnego reportażu.

Ku zdziwieniu wszystkich, Maciej najpierw stwierdzi, że nie będzie występował przed kamerą, jeśli Martyna również nie wystąpi. A gdy reżyser zaprosi na zdjęcia także jego sympatię, Maciek spontanicznie wyzna przed kamerą, że kocha ją i chcą być razem na zawsze...

Po tym wyznaniu Maćka Grażynka będzie miała straszne wyrzuty sumienia. Zacznie obwiniać się o to, że przez dwa lata razem z Rysiem starali się nie zauważać uczuć syna do Martynki, licząc, że one po prostu wygasną. Pielęgniarka będzie się martwiła o skutki tego publicznego wyznania.

- Uważam, że dla dobra młodych niepełnosprawnych powinno się wyciąć ten fragment z filmu - oświadczy Grażynka autorowi reportażu.

- Obawiam się reakcji niektórych ludzi, a szczególnie niewybrednych komentarzy w internecie.

Tymczasem reżyser będzie argumentował, że być może po programie znajdzie się parę głupich wypowiedzi w internecie, ale myślący widzowie zastanowią się nad uczuciowymi i emocjonalnymi potrzebami ludzi niepełnosprawnych umysłowo.

Czy ostatecznie reżyser zgodzi się wyciąć z filmu fragment, w którym Maciej wyznaje miłość Martynce?

Jak powinien zachować się - Waszym zdaniem - w tej sytuacji?

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje