Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9660
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maciek pójdzie do sądu po zgodę na ślub?

Maciek Lubicz, którego w "Klanie" gra 21-letni Piotr Swend z zespołem Downa, chce się żenić. Sprawdź, co z tego wyniknie!

Reklama

Maciek bardzo poważnie traktuje swój związek z Martynką (Natalią Antoszczak). Niedawno wyznał jej miłość przed kamerami, a teraz wspólnie wpadną na pomysł, by wziąć ślub! I to z wielką pompą!

Ujawniamy, że w 2182. odcinku "Klanu" (emisja w piątek 9 grudnia) Maciek i Martyna wymkną się spod kontroli nauczycielki ze szkoły życia i razem wybiorą do salonu sukien ślubnych. Przypadek sprawi, że trafią do sklepu Anny Surmacz (Joanna Żółkowska), która natychmiast zadzwoni do rodziców Maćka, ponieważ tak się składa, że od lat doskonale ich zna. Zaalarmowani Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Ryszard (Piotr Cyrwus) szybko przyjadą na miejsce. - Ludzie niepełnosprawni nie mogą ot, tak sobie brać ślubu - wyjaśni synowi i jego wybrance Grażyna Lubicz. - Tak więc musicie na razie wstrzymać się z zakupem sukni ślubnej i welonu.

Jak Maciek i Martynka zareagują na zdecydowaną interwencję Lubiczów? Czy będą chcieli, aby o ich ślubie rozstrzygnął sąd?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje