Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8880
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kucharz... doskonały!

Tomasz Bednarek, czyli Jacek Borecki z "Klanu", nie kryje, że umie gotować i robi to z wielką przyjemnością. Wszystkiego, co potrafi wyczarować w kuchni, nauczył się od... mamy!

Kiedy Tomasz Bednarek nie ma zbyt wiele zajęć zawodowych i zostaje w domu, jego rodzina nie musi się martwić o posiłki - obiad zawsze gotowy jest na czas.

Reklama

- Zdarza się, że gdy jestem w restauracji, jakieś danie szczególnie mi smakuje. Staram się potem w domu dojść do tego, jak je przyrządzić. Czasem udaje mi się to za pierwszym razem, czasem próbuję wielokrotnie, by uzyskać odpowiedni smak - mówi Tomek.

Tomasz Bednarek śmieje się czasem, że bardzo lubi bawić się w kucharza. Gotowanie to jego wielka pasja, a przy tym zajęcie, które po prostu go odpręża. Każdy dzień zaczyna od szklanki wody z miodem, potem zjada śniadanie składające się głównie z warzyw. Na obiad przygotowuje najczęściej dania z chudego mięsa - cielęciny lub kurczaka.

- Do tego musi być zawsze mnóstwo sałatek - uzupełnia.

Tomek lubi też wszelkiego rodzaju zapiekanki. Największą frajdę sprawia mu jednak, gdy może ugotować coś z... niczego.

Zna się na gotowaniu jak mało kto. Podobno ciasta, które sam wypieka, są przepyszne.

- Nie uznaję kuchni innej, niż domowa. Żaden posiłek w najlepszej restauracji nie smakuje mi tak, jak przyrządzony przeze mnie - mówi.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Bednarek | Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama