Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8760
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kuba Świderski pokazał narzeczoną!

W telenoweli "Klan" Norbert Piątkowski, którego gra Jakub Świderski, jest związany z Olą Lubicz (Kaja Paschalska). W prawdziwym życiu popularny aktor szykuje się właśnie do ślubu! Sprawdź, z kim!

Serialowy Norbert był jednym z gości na otwarciu ekskluzywnego Studia Treningów Osobistych Piotra Łukasiaka przy ul. Puławskiej 22 w Warszawie. Jakubowi Świderskiemu towarzyszyła długowłosa i długonoga piękność - Agnieszka Przestrzelska. Aktor przedstawiał ją wszystkim jako swoją narzeczoną.

Reklama

- Mamy już wyznaczoną datę ślubu - chwalił się Kuba Świderski.

- W czerwcu pożegnam się z kawalerskim stanem. Aktualnie intensywnie przygotowujemy się do wesela. Nie lubię robić wszystkiego na ostatnią chwilę. Suknia została już wybrana, sala zaklepana, wódka zamówiona. Jednym słowem, to, co najistotniejsze, mamy załatwione.

Ukochana Kuby też jest aktorką. Dwa miesiące temu obroniła się we wrocławskiej szkole teatralnej. Niedawno przeprowadziła się do Warszawy, aby zamieszkać ze swoim narzeczonym i poszukać pracy w stolicy.

Agnieszka i Kuba są ze sobą trzy lata.

- Poznaliśmy się na studiach - wspomina Jakub Świderski.

- Aga studiowała o rok niżej niż ja. Gdy tylko pojawiła się w murach szkoły teatralnej, od razu wpadła mi w oko. Początkowo ograniczyłem się do przeciągłych spojrzeń i uśmiechów. Potem zdobyłem się na mówienie "cześć". Od czasu do czasu spotykaliśmy się w bufecie na herbatce i rozmowie. Kiedyś nawet w ramach zalotów umyłem Adze samochód. I tak oto powoli doszliśmy do momentu, gdy zostaliśmy parą.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Jakub Świderski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje