Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto się boi jej wspomnień?

Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", postanowiła opowiedzieć całą prawdę o swoim życiu. Podobno wiele wpływowych osób ogarnęła panika na wieść, że aktorka zamierza wydać autobiografię.

Bez wątpienia będzie to wielki wydawniczy hit! Izabela Trojanowska podjęła niedawno decyzję, że szczegółowo i bez ogródek opowie o swoim życiu.

Reklama

Być może ze wspomnień aktorki dowiemy się wreszcie prawdy o tym, dlaczego na początku lat osiemdziesiątych musiała przerwać wspaniałą karierę i uciec z Polski, kto prześladował ją za przekonania polityczne i jak dawała sobie radę ze wszystkimi przeciwnościami losu.

Nie ma wątpliwości, że Izabela Trojanowska była największą polską gwiazdą ostatnich lat PRL-u. Nikomu wcześniej nie udało się - tak jak jej - zawładnąć umysłami i sercami Polaków bez reszty. Jej piosenki wszyscy znali na pamięć, po jej płyty ustawiały się kilometrowe kolejki, bilety na jej koncerty rozchodziły się w mgnieniu oka, a u "koników" kosztowały fortunę, seriale z jej udziałem przyciągały przed ekrany telewizorów wielomilionową widownię. Iza była po prostu wielka!

I nagle, zupełnie niespodziewanie, znikła z estrady, radia i telewizji. Podjęła decyzję o wyjeździe z Polski. Uciekła... Przed czym lub przed kim? Dlaczego? Kto zmarnował jej karierę i skazał na wieloletnią banicję? Kto zmusił ją do emigracji? Kto rozpowszechniał ohydne plotki na jej temat? Kto zniszczył jej życie wstrętnymi insynuacjami?

Te pytania do dzisiaj pozostają bez odpowiedzi. Ale jest szansa, że wreszcie poznamy na nie odpowiedzi.

Dowiedzieliśmy się, że są osoby, które zrobią wszystko, by zablokować wydanie autobiografii Izabeli Trojanowskiej.

Tyle, że Iza dziś nie boi się już niczego. Jej los nie zależy od widzimisię dygnitarzy i partyjnych kacyków. Aktorka nie zamierza dłużej milczeć. Niedawno wyznała, że szykuje się do szczerego i bezkompromisowego rozprawienia się z demonami, które dręczyły ją w przeszłości i zrujnowały jej karierę i życie. Wspomnienia, które zamierza opublikować, bez wątpienia wstrząsną polskim show biznesem i polskim światem... politycznym!

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Izabela Trojanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje