Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8963
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kryzysy na planie

Jeśli scenarzyści piszą dla nas atrakcyjne zdarzenia, to rola jest ciągle atrakcyjna. Natomiast nie będę ukrywać, że miewam kryzysy - przyznała Barbara Bursztynowicz, od 13 lat w serialu "Klan".

- Łapie się na tym, ze popadam w rutynę, wykonuję pewne czynności automatycznie, ale nie czemu się dziwić, bywamy często w tych samych pomieszczeniach, powtarzamy sytuacje.

Reklama

Oczywiście staramy się to jakoś urozmaicać, jednak tak przecież wygląda życie w prawdziwej rodzinie. Wykonujemy czynności schematycznie. Na szczęście w serialu wiele może się wydarzyć w historii, dlatego wprowadzane są do "Klanu" nowe wątki, nowi bohaterowie - powiedziała aktorka, która wciela się w postać Elżbiety Lubicz-Chojnickiej.

Pani Barbara przyznaje, że z niecierpliwością czeka na nowe perypetie swojej bohaterki:

- Chciałabym żeby coś się jeszcze zdarzyło. Niekoniecznie w sferze uczuciowej. Każdy aktor od czasu do czasu potrzebuje takiego nowego tchnienia w postać - uważa Bursztynowicz.

Zwraca też uwagę na fakt, że sukces "Klanu" ma wielu ojców:

- Nad serialem pracuje od lat wiele osób, to są nie tylko aktorzy, którzy zbierają laury, ale też ekipa - operatorzy, reżyser. Oni na ekranie nie są widoczni, ale poza nim wykonują dla "Klanu" wspaniałą pracę - dodała.

Bursztynowicz zdradziła też, że fanów serialu czeka prawdziwa niespodzianka:

- Niedługo ukaże się moja książka będąca zbiorem felietonów, które pisałam do dodatku telewizyjnego "Polska The Times". Będzie to lekka lektura o mnie, moich relacjach z widzami i o pracy w "Klanie" - zakończyła aktorka.

Dowiedz się więcej na temat: Klan | Barbara Bursztynowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje