Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9241
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Krystyna wda się w romans... intelektualny

W nowym sezonie Krystynę (Agnieszka Kotulanka) i Pawła (Tomasz Stockinger) Lubiczów czeka kryzys małżeński. Poznaj szczegóły!

- Pani Lubiczowa wda się w intelektualny romans z pewnym mężczyzną - zdradza Paweł Karpiński, producent "Klanu". - A to oznacza, że troska niektórych mediów o to, że Agnieszki Kotulanki po wakacjach nie zobaczymy w naszym serialu, jest zupełnie niepotrzebna. Ale oczywiście za nią dziękujemy i przy okazji serdecznie pozdrawiamy. 

Reklama

Dodajmy, że przed przerwą urlopową ekipa sagi rodu Lubiczów kręciła zdjęcia do ośmiu odcinków, które trafią na antenę TVP 1 we wrześniu.                                                                             

-  Rzeczywiście, nie zobaczymy w nich Agnieszki Kotulanki, bo w czerwcu była chora - dodaje producent. - Zmieniliśmy wtedy scenariusz. I prawdopodobnie właśnie stąd wzięły się plotki. Należy pamiętać, że sytuacje z życia prywatnego życia gwiazd często inspirują nas do zmian losów ich bohaterów.

- To normalna praktyka, bo aktor - jak każdy człowiek - ma prawo do choroby. Ostatnio poważnemu wypadkowi uległa inna nasza aktorka, Magdalena Stam, czyli serialowa Zyta, i to też musimy uwzględnić w scenariuszu. Tak bywa zresztą w serialach na całym świecie.

Ujawniamy, że z 2456. odcinka sagi rodu Lubiczów widzowie dowiedzą się, że Krystyna Lubicz, która jest tłumaczką i pracownikiem uniwersyteckim, przebywa za granicą na kongresie naukowym.

Potem okaże się, że jej powrót opóźnia się, bo dopadła ją choroba. Wszystko wskazuje na to, że właśnie podczas pobytu za granicą Krystyna pozna mężczyznę, który zafascynuje ją intelektualnie.

Możemy się tylko domyślać, że będzie to ktoś, kto ma wiele wspólnego z profesorem Stjepanem Vujkovicem (Roman Frankl). Przypomnijmy, że chorwacki pisarz to dawna miłość Krystyny Lubicz.


Dowiedz się więcej na temat: Klan | seriale | Agnieszka Kotulanka | Tomasz Stockinger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje