Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8775
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komu Bożenka da kosza, a w kim się zakocha?

W nowych odcinkach "Klanu" Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) zyska bogate życie uczuciowe. Będzie miała dwóch absztyfikantów: Marcina (Kamil Czarnecki) i Miłosza (Konrad Darocha). Którego z nich wybierze?

Śmiało można stwierdzić, że Bożenka uwikła się w trójkąt miłosny. Z jednej strony uwodzić ją będzie Marcin, jej partner taneczny, a z drugiej - ona sama zakocha się w Miłoszu. Zresztą z wzajemnością.

Reklama

Zdradzamy, że w 2134. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 4 października) Marcin spóźni się na zajęcia w szkole tańca. Instruktorka Marta (Edyta Herbuś) upomni go, a Bożenka wstawi się za nim, twierdząc, że dostał zbyt ostrą reprymendę. Jeszcze tego samego dnia Marcin - w ramach wdzięczności - kupi Bożence kwiaty i zaprosi ją na kawę.

A na koniec spotkania rzuci się do całowania dziewczyny! Jaka będzie reakcja Lubiczówny? Zgrabnie się odchyli i nie pozwoli się pocałować Marcinowi.

Wkrótce potem myśli Bożenki zaczną krążyć wokół Miłosza. Na szczęście ona również wpadnie mu w oko. Z wielką chęcią wybierze się z nią do szkoły tańca. Marta łaskawie zgodzi się na to, by młody Kazuń został na zajęciach jako widz. Za to Marcin będzie bardzo niezadowolony z intruza w sali tańca...

Czy Bożenka i Miłosz stworzą poważny związek?

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska | Klan | Konrad Darocha | Kamil Czarnecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje