Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9397
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejny pracowity Sylwester

Dla wielu okres świąteczno-noworoczny to doskonała okazja do odpoczynku i relaksu. Zdecydowanie gorzej mają osoby prowadzące własny interes - nawet w dni wolne od pracy muszą doglądać swoich działalności.

Tak właśnie dzieje się u Justyny Sieńczyłło, znanej z roli Bogny w serialu "Klan", która razem z mężem Emilianem Kamińskim, czyli Wojciechem Marszałkiem z "M jak miłość", poświęcają się pracy w swoim warszawskim Teatrze Kamienica. jest właścicielką Teatru Kamienica.

Reklama

- Każde święto musimy bardzo skrupulatnie zaplanować - rozdysponować urlopy itd. - tłumaczy Justyna Sieńczyłło.

- Wiele dni, które zwykle są wolne od pracy, my spędzamy w pracy. Tak będzie na przykład w Sylwestra. Tegorocznego spędzimy w ścianach naszego teatru. Zamierzamy wystawić dwa spektakle "I tak Cię kocham" oraz "Piękne panie i panowie". Liczba wykupionych biletów to dla nas doskonały dowód na to, że ludzie chcą w ten wyjątkowy wieczór być z nami.

Po spektaklach Teatr Kamienica wraz z jego właścicielami zaprasza swoich gości na mały poczęstunek.

- Będą przystawki, owoce, słodkości oraz szampan, czyli tak, jak powinno być w ten wyjątkowy wieczór - mówi Justyna Sieńczyłło.

Aktorka nie narzeka, że kolejny raz przywita Nowy Rok w pracy.

- Jestem typem osoby, która co pewien czas potrzebuje uciec od rzeczywistości, aby móc się wyciszyć i nabrać siły - mówi Justyna Sieńczyłło.

- Mimo że okres świąteczno-noworoczny jest u nas dosyć napięty, wiem, że przyjdzie taki moment, gdy odbiję to sobie z nawiązką!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan | M jak miłość | Justyna Sieńczyłło | Emilian Kamiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje