Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8594
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Zyta wyjedzie do Włoch?

O tym, że Akademia Niemowlaka brała udział w bardzo prestiżowym międzynarodowym konkursie, Zyta (Magdalena Stam) dowie się dopiero wtedy, gdy okaże się, że jej firma wygrała 5 tysięcy euro, a ona sama – zaproszenie na kilkumiesięczne szkolenie we Włoszech!

- Nie wiem, czy dam radę zająć się Stefankiem przez trzy miesiące... Przecież ojciec wymaga mojej stałej opieki - usłyszy Zyta od matki, gdy podzieli się z nią wiadomością o wygranej w konkursie i zapyta, czy powinna pojechać do Rzymu.

Reklama

Michał, przysłuchujący się rozmowie żony i Wandy (Teresa Stępień-Nowicka), zaoferuje teściowej pomoc w opiece nad synem.

- Moja mama też na pewno chętnie pomoże. Nie zastanawiaj się Zyta, jedź! - powie.

- Znasz język, a o prowadzeniu takiej Akademii wiesz pewnie więcej od innych. Wymienisz doświadczenia, nawiążesz kontakty, może podejmiesz jakąś współpracę - zacznie przekonywać żonę Chojnicki, a po chwili zaprosi ją na uroczystą kolację.

- Musimy tę nagrodę uczcić - stwierdzi.

Zyta, wiedząc, że podobna szansa może się jej już nigdy nie przytrafić, zdecyduje się bardzo poważnie zastanowić nad przyjęciem propozycji wyjazdu do Włoch.

Gdy następnego dnia do Wandy przyjdzie Bogna (Justyna Sieńczyłło), a matka Zyty podzieli się z nią nowiną o nagrodzie, jaką zdobyła firma jej córki, rehabilitantka wyzna, że gdyby to ona dostała propozycję wyjazdu na trzymiesięczne szkolenie, chyba by z niej nie skorzystała.

- Ja bym chyba nie potrafiła rozstać się z synem. A i męża lepiej nie zostawiać - powie.

- Ze Stefankiem kłopotu nie będzie, a co do jej męża... Nie obawiam się, że Michał poczuje wolność i skorzysta. Mieli z Zytą poważny kryzys, ale teraz wszystko idzie ku dobremu - stanie w obronie córki i zięcia Wanda.

Tymczasem Zyta dojdzie do wniosku, że wyjazd może okazać się doskonałym testem na to, czy może ponownie zaufać Michałowi.

- Naprawdę bardzo się stara - zapewni Bognę, kiedy przyjdzie do niej na masaż, ale zapytana, czy wybaczyła mężowi zdradę, zawaha się przed udzieleniem odpowiedzi.

- Wybaczyłam, ale nie jestem pewna, czy go jeszcze kocham... - zwierzy się Jakubowskiej.

Czy Zyta rzeczywiście opuści Polskę na trzy miesiące? Czy będzie w stanie na tyle zaufać Michałowi, by zostawić Stefanka pod jego opieką? Odpowiedzi na te pytania poznamy w poniedziałek 22 lutego o godzinie 17.55, kiedy TVP1 wyemituje 2892. odcinek "Klanu".

Dowiedz się więcej na temat: „Klan”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje