Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10318
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Zyta i Michał na krawędzi... rozwodu

Małżeństwo Zyty (Magdalena Stam) i Michała (Daniel Zawadzki) pogrąży się w głębokim kryzysie. Chojnicka zdecyduje się nawet wystąpić o uzyskanie rozdzielności majątkowej z mężem. Sprawdź, co stanie się kością niezgody!Reklama

Zdradzamy, że Michał postanowi wprowadzić do swojego biznesu dawną przyjaciółkę Sandrę Stec (Magdalena Górska) jako specjalistkę od rynków wschodnich.

W 2674. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w czwartek 8 stycznia o godz. 17.55 w TVP1) zaprosi ją na biznesowy lunch z Oskarem (Piotr Seweryński). Będą chcieli wspólnie otworzyć filie samochodowe w Wilnie, Mińsku, a może i w Moskwie.

- Żebyś się za bardzo nie zapatrzył w tę swoją Sandrę - powie zaczepnie Chojnicka. - Już ja znam takie bizneswoman...

- No co ty? - zaprotestuje Michał. - Sandra to... czysty interes.

- Tak, wiem, wiem... Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - skomentuje Zyta, po czym poinformuje męża, że znalazła odpowiedni grunt pod ich dom.

O wiele większy niż ten, który pokazywał Michał, choć trochę dalej od centrum, bo w okolicy... Podkowy Leśnej.

Michał zacznie narzekać, że to za daleko od miasta i jego pracy. Wkurzona Zyta postanowi sama zająć się kupnem działki i budową domu. Spotka się z prawnikiem Blumertem (Piotr Dąbrowski), żeby porozmawiać o uzyskaniu rozdzielności majątkowej z mężem...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje