Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9396
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Związek Pawła i Wigi zmierza... donikąd! Rozstaną się?

- Mam wrażenie, że tkwimy w miejscu - powie Wiga (Dorota Kamińska) Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz), gdy ta zapyta ją o związek z Pawłem (Tomasz Stockinger). - Porozmawiaj z nim, musisz wiedzieć, dokąd zmierzacie - poradzi jej Chojnicka.Reklama

Wiga coraz częściej zastanawiać się będzie, co jest powodem, że jej związek z Pawłem nie rozwija się tak, jak chciałaby.

- Zatrzymaliśmy się na pewnym etapie i nie jesteśmy w stanie z niego ruszyć - pożali się Elżbiecie, gdy po powrocie z wakacji odwiedzi ją w domu na Sadybie.

- Powinnaś z nim o tym porozmawiać - poradzi jej, słysząc to, siostra doktora Lubicza.

Wiga długo będzie się zastanawiać, czy powinna odbyć poważną rozmowę z ukochanym. W końcu dojdzie do wniosku, że jeśli nie zwierzy mu się ze wszystkiego, co jej leży na sercu, ich związek może zawisnąć na włosku. Przyjmie zaproszenie Pawła na kolację, a gdy siądą do stołu i Lubicz zacznie mówić, że martwi się, iż jego syn staje się coraz bardziej samodzielny i oddala od niego, powie:

- Chyba musisz zaakceptować to, że chce wyfrunąć spod twoich skrzydeł. No i nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Będziesz miał więcej czasu dla siebie. I dla mnie...

Paweł nie od razu zorientuje się, o co chodzi Widze, ale nie będzie miał okazji, by usłyszeć, co ma mu do powiedzenia, bo kolację przerwie im nagłe pojawienie się Bolka (Krzysztof Janczar). Dopiero następnego dnia Wiga uświadomi mu, że nie czuje się u jego boku najlepiej...

- Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że nasze wzajemne relacje obrosły w niedomówienia - powie mu.

Paweł nie będzie ukrywał, że jemu również wydaje się, iż ich kontakty są inne niż były.

- Może przyjdziesz dzisiaj? Porozmawiamy spokojnie, wyjaśnimy sobie... - zaproponuje, ale Wiga wymiga się od spotkania, tłumacząc, że musi pracować do późna.

Tymczasem Barbara Milecka (Aldona Orman) zaprosi Pawła na otwarcie pensjonatu w Topolinie, a on... przyjmie zaproszenie. Po jego powrocie Wiga nie wytrzyma i wreszcie odważy się wygarnąć Lubiczowi, co myśli o jego ciągłych spotkaniach z Milecką.

- Ona ci nie odpuści... Nie robiłaby tego cyrku, gdyby wiedziała, że jesteśmy małżeństwem! Nie chcę żyć w ciągłym lęku, że przyjdzie jakaś Milecka i mi ciebie zabierze! - rzuci, a Paweł w mig pojmie, o co tak naprawdę chodzi jego ukochanej.

- Przepraszam cię, ale nie jestem jeszcze gotowy na kolejne małżeństwo - wyzna szczerze Lubicz, nie zdając sobie sprawy z tego, że być może właśnie stracił Wigę na zawsze...

Jak Wiga zareaguje na słowa Lubicza? Czy podejmie decyzję o zakończeniu związku, który nie ma, według niej, przyszłości? A może Paweł jednak zmieni zdanie i poprosi ją o rękę?

Odpowiedzi na te pytania padną już we wrześniu. Przypominamy, że "Klan" wraca na antenę TVP1 po wakacyjnej przerwie już 31 sierpnia.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje