Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9386
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Klan”: Zerwanie, zdrada i... niespodziewane ojcostwo

Martyna (Natalia Antoszczak) zerwie z Maćkiem (Piotr Swend), Bogna (Justyna Sieńczyłło) oskarży Leszka (Artur Dziurman) o zdradę z Anetą (Agnieszka Kawiorska), a Miłosz (Konrad Darocha) będzie podejrzany o ojcostwo dziecka Andżeliki (Olga Kalicka). Poznaj szczegóły!


Reklama


Ale się porobiło! Ujawniamy, że w 2489. odcinku "Klanu" (emisja we wtorek 29 października) Miłosz dowie się od kolegi, że po imprezie, w której brał udział pół roku temu, jedna z dziewczyn spodziewa się dziecka. Na domiar złego jej zdesperowany ojciec szuka autora nieplanowanej ciąży.

Tymczasem młody Kazuń wcale nie wykluczy, że - będąc pod wpływem alkoholu - spędził z Andżeliką noc... Niestety, nie pamięta, co się wówczas wydarzyło... Mógł więc zdradzić Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska). Może też być tatusiem dziecka Andżeliki.

Z kolei Martyna złoży Maćkowi niespodziewaną wizytę.

- Obiecałam zawsze mówić ci prawdę, więc teraz mówię, że poznałam fajnego chłopaka i lubię go bardziej niż Ciebie - usłyszy Lubicz z ust narzeczonej i wszystko stanie się jasne: to już koniec ich związku!        

W tym samym odcinku Bogna poskarży się Leszkowi, że przez niego miała kłopoty z zaśnięciem. Do tego pokaże mu kopertę ze zdjęciami od Grzecha (Dariusz Siastacz) i kategorycznie zażąda wyjaśnień.

- Dziewczyna na tych fotkach nie jest żadną moją kochanką! - zaprotestuje stanowczo Jakubowski. - Łączą nas wyłącznie interesy. Uwierz, wszystko, co robię, robię dla naszego wspólnego dobra.

Niestety, Bogna nie uwierzy w zapewnienia męża. Tymczasem Leszek znów odwiedzi Marczyńskiego (Wojciech Wysocki). Wprost zarzuci mu, że zagarnął jego pieniądze z działki. Marczyński w odpowiedzi stwierdzi, że nic nie wie na ten temat, a wszystkie jego dochody są legalne i udokumentowane.

Czy Jakubowski kiedykolwiek odzyska pieniądze, które zakopał na działce Marczyńskiego?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje