Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Wszystko o świętach w serialu!

Święta u Lubiczów zawsze niosą ze sobą wiele zwrotów akcji, jednak rodzinny klan z Sadyby zawsze w końcu zgodnie zasiada przy wigilijnym stole. Oto jakie przygody spotkają bohaterów w czasie świąt Bożego Narodzenia. Na podwójny (2520-2521) świąteczny odcinek „Klanu” TVP1 zaprasza 24 grudnia o godzinie 17.25.

Barbara dostanie cios prosto w serce!

Tej wigilii Barbara (Aldona Orman) nie zapomni do końca życia! Choć poświęci wiele czasu na przygotowanie uroczystej kolacji i udekorowanie domu, nie będzie umiała w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą ze względu na obecność Beaty (Magdalana Wójcik), która zasiądzie przy wigilijnym stole w domu Rafalskiego obok niej i Piotra (Jacek Borkowski)...

Reklama

- Doskonale rozumiem, że musisz z nią utrzymywać kontakt. W końcu jest matką Jaśka - stwierdzi Barbara, nie dopuszczając do głosu Piotra, który będzie chciał powiedzieć jej przed wigilią coś bardzo ważnego na temat Beaty.

- Nie lubię niedomówień i dwuznacznych sytuacji. Uważam, że między nami, po tylu latach... nie ma podstaw do ukrywania czegokolwiek... - Piotr będzie jednak nalegał na rozmowę, ale Barbara zignoruje go i zajmie się ostatnimi przygotowaniami do wigilii.

To, o czym tak bardzo Rafalski chciał porozmawiać z Barbarą, wyjdzie na jaw dopiero podczas kolacji, kiedy Jaś (Paweł Grządziel) i Pedro (Antek Sokolski) wstaną już od stołu i zostawią dorosłych samych. W pewnej chwili Beata powie, że ma dość życia w zakłamaniu...

- Ale o czym pani mówi? - zapyta ją Barbara przeczuwając, że za moment usłyszy coś bardzo niepokojącego, ale nie przypuszczając, że słowa, które padną z ust Beaty, będą dla niej prawdziwym ciosem.

Choć Rafalski będzie chciał za wszelką cenę powstrzymać matkę Jasia przed ujawnieniem całej prawdy o tym, co ich łączy, nie uda mu się w porę przerwać Beacie.

- Piotr i ja wróciliśmy do siebie i postanowiliśmy być rodziną - usłyszy Barbara i w tym samym momencie cały jej świat po prostu runie w gruzach.

Zdruzgotana wyznaniem rywalki Basia przeżyje szok...

Ola dowie się, kto jest jej prześladowcą!

Kiedy w wigilijne przedpołudnie Kamila (Michalina Robakiewicz) odwiedzi Norberta (Jakub Świderski), przypadkowo znajdzie w jego mieszkaniu niewielkie pudełeczko ze złotym łańcuszkiem i przywieszką w kształcie serca. Będzie pewna, że to prezent gwiazdkowy dla niej... Dwie godziny później Ola (Kaja Paschalska) odbierze od kuriera przesyłkę od anonimowego nadawcy. Znajdzie w niej... złoty łańcuszek z przywieszką!

- Nasz stalker się stara - powie zdenerwowanej Oli Rafał (Marcin Kwaśny), ale jego żart wcale nie uspokoi dziewczyny nękanej od pewnego czasu przez tajemniczego prześladowcę.

Wieczorem w domu na Sadybie Kamila z niecierpliwością czekać będzie na moment, gdy Norbert podaruje jej łańcuszek, który widziała w jego mieszkaniu. Gdy ukochany podejdzie do niej i wręczy niewielką paczuszkę, nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, co w niej znajdzie. Zawartość pudełeczka bardzo ją jednak zaskoczy! Zamiast spodziewanego łańcuszka z przywieszką dostanie bowiem bransoletkę z koralików.

- Ładna... A przy okazji, możesz mi powiedzieć dla kogo kupiłeś złoty łańcuszek z przywieszką? Ten, który znalazłam schowany w twojej szafie? - zapyta Norberta, nie kryjąc, że jest zawiedziona i poirytowana.

- Nie wiem, o czym mówisz. To jakieś nieporozumienie! - usłyszy w odpowiedzi.

W pewnej chwili do rozmowy Kamili i Norberta niespodziewanie włączy się stojąca opodal Ola.

- Złoty łańcuszek? Ty mi go przysłałeś? - spyta patrząc z niedowierzaniem na swego byłego chłopaka.

Norbert, choć będzie się starał zachować kamienną twarz, nie wytrzyma napięcia.

- Olu, ja nie mogę o tobie zapomnieć - wyzna Lubiczównie, która w tym samym momencie zrozumie, że to właśnie on jest jej prześladowcą!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje