Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10320
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Wspólne lody i pocałunek, czyli tak kwitnie uczucie Małgosi do nauczyciela!

Widok córki całującej starszego chłopaka zaniepokoi Jacka (Tomasz Bednarek) i zacznie drążyć temat. Czy odkryje, że Małgosia (Suzanna von Nathusius) zakochała się w swoim nauczycielu (Aleksander Sosiński)?Zdradzamy, że w 2756. sagi rodu Lubiczów (emisja w środę 13 maja o godz. 17.55 w TVP1) Jacek opowie Agacie (Maria Niklińska) o tym, że widział Małgosię w towarzystwie o wiele starszego chłopaka. Na dodatek wyglądali tak, jakby byli sobą zainteresowani. Ba, Małgosia pocałowała go na pożegnanie w policzek!

Reklama

Agata trochę zbagatelizuje sprawę, ale poradzi Boreckiemu po prostu porozmawiać z córką. Jacek wprost więc zapyta Małgosię, kto ją wczoraj odprowadzał pod dom. Małgosia skłamie, że Adam to kolega, który przychodzi do sali gimnastycznej w jej szkole, by potrenować siatkówkę. Przez usta nie przejdzie jej informacja, że to nauczyciel wychowania fizycznego.

On jest fan-tas-tycz-ny!

Za to swojej koleżance Poli (Kasia Jaworska) Małgosia pochwali się, że Adam to superfacet. Zaprosiła go poprzedniego dnia na lody, on ją potem odprowadził pod dom, a ona go pocałowała.

- On jest fan-tas-tycz-ny! - zwierzy się Borecka.

- Znaczy jaki? Konkretnie? - będzie chciała wiedzieć Pola.

- Nie wiem, jak to określić - rozmarzy się Małgosia. - Inny? Dobry? Przyjazny? Wszystko pasuje... Sama nie wiem, kiedy i jak, ale wszystko mu opowiedziałam... O mamie, jak zaginęła i co się potem działo, o ojcu, Agacie, Jaśku.

Tyle że następnego dnia Adam nie pojawi się w pracy.

- Pewnie się zatruł lodami! - oceni Pola.

- Oj, przestań, Polka! Jadłam te same i nic mi nie jest! - zauważy Małgosia.

- To pewnie ktoś was widział w tej lodziarni, doniósł dyrekcji i Adama wyrzucili.

- Nie denerwuj mnie! - zaprotestuje Borecka. - Nikt nas nie widział!

Jakby się wydało...

- Jesteś pewna? Nauczyciel z uczennicą... Jakby się wydało, miałby nieprzyjemności - oceni Pola.

W 2757. odcinku (emisja w czwartek 14 maja o godz. 17.55 w TVP1) Małgosia będzie czekała przed szkołą na Adama. Zacznie podpytywać o powód wczorajszej nieobecności i inne osobiste sprawy. Rozmowę przerwie nadejście dyrektora. Adam szybko zmieni ton na bardzo oficjalny. Urażona Małgosia odejdzie... 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje