Klan
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 13671
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": W końcu przyzna się do ciąży. Co na to jej rodzice?

W 4062. odcinku "Klanu" postawiona pod ścianą Milda (Sawa Fałkowska), która jest w ciąży z Michałem (Daniel Zawadzki), wyjawi w końcu swoim rodzicom, Oldze (Ludmiła Witkowska) i Szczepanowi (Zbigniew Lesień), że spodziewa się dziecka. Co oni na to?

Państwa Pietkiewiczów z dworca odbierze Elżbieta (Barbara Bursztynowicz). Po powitalnym obiedzie w Rosso pojadą do mieszkania córki. Gdy rozmowa zejdzie na temat jej życia osobistego, dziewczyna zapewni seniorów, że ma dla kogo żyć i absolutnie nie czuje się samotna.

"Klan" Odcinek 4062. Milda okłamie rodziców

Lecz uwadze Olgi nie ujdzie, że córka kiepsko wygląda. Białorusinka zacznie się zarzekać, że wszystko jest w porządku, a ona po prostu... się zatruła!

Wieczorem Olga i Szczepan wrócą do mieszkania Mildy, która nadal będzie szła w zaparte, że dobrze się czuje, po czym jednak zamknie się w łazience.

Reklama

- Dziwne to zatrucie. Że ją tak długo trzyma. Co jej tak mogło zaszkodzić? Żeby to nie była jakaś chemia z budowy... - skomentuje matka Mildy.

- Nie, teraz już chyba nie używają takich dendżers materiałów... - spróbuje ją uspokoić Amerykanin białoruskiego pochodzenia.

Gdy Pietkiewiczowie będą gotowi natychmiast wezwać lekarza, Milda - nie mając już innego wyjścia - przyzna się, że jest w ciąży.

- You mean... będziemy - grandpaps? - zapyta zaskoczony Pietkiewicz, nie wiedząc, czy się cieszyć, czy martwić z wnuka bądź wnuczki. 

"Klan" Odcinek 4062. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 4062. odcinek sagi rodu Lubiczów zostanie wyemitowany w grudniu br. w TVP1. Ze względu na mundial 2022 dokładna data emisji nie jest jeszcze znana.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Klan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy