Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6673
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Klan": Vujkovic nakręci film na podstawie książki Daniela?

Orłowska (Edyta Herbuś) znów pojawi się w życiu Daniela (Marek Kossakowski). Tym razem zadzwoni do Rossa, by przekazać mu informację, że pewien znany pisarz chce wyprodukować film na podstawie jego książki! - To jest wiadomość dnia! - ucieszy się chłopak i od razu zgodzi się spotkać ze... Stiepanem Vujkovic'em (Roman Frankl).

W 3170. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 28 września o godzinie 18.00) Daniel czekać będzie na Orłowską i Vujkovic'a w restauracji Moniki (Izabela Trojanowska).

Reklama

- To dla mnie zaszczyt, przeczytałem wszystkie pana książki - powie Ross, ściskając dłoń Stiepana na powitanie.

- Od dawna znam pana mamę i bardzo lubię tę restaurację. Dają tu jedne z lepszych steków w Warszawie - stwierdzi Vujkovic i doda, że nie miał pojęcia, że Monika miała takie dramatyczne przeżycia, jak te, które Daniel opisał w swojej książce.

Marta zaproponuje, by porozmawiali o wspólnym projekcie.

- Mam dla pana bardzo konkretną propozycję - Stiepan zwróci się wprost do Rossa i przedstawi mu swoją ofertę.

Kilkanaście minut później Daniel pochwali się Monice, że Vujkovic jest zdecydowany wyprodukować film o jego życiu.

- Naprawdę chcesz, żeby z tego powstał film? - zapyta go matka.

- Koniecznie chcesz nas poróżnić z całą rodziną? Książkę przeczyta kilkadziesiąt tysięcy osób, a film? Jeśli jeszcze kiedyś pójdzie w telewizji... zobaczą go miliony! - stwierdzi.

Następnego dnia Monika zwierzy się Feliksowi (Jan Piechociński), że przeczuwa, iż Daniel pakuje się w poważne kłopoty, godząc się na to, by powstał film na podstawie jego książki. Przypomni mężowi, że Paweł (Tomasz Stockinger) wciąż nie wycofał z sądu pozwu przeciwko jej synowi...

- Może by poszedł na ugodę z wydawnictwem i na tym skończyłaby się sprawa? Ale ten film... Jak znam Daniela, to zażyczy sobie, żeby zostały w scenariuszu wszystkie te najdrażliwsze rzeczy, a rodzina mu tego nie wybaczy - westchnie Monika.

Feliks powie jej, że nie powinna się przejmować tym, co powie rodzina, tylko cieszyć się z sukcesu syna. Okaże się, że jego żona boi się też o reakcję członków sekty, którą opisał Daniel...

- Jeśli ludzie Gravesa dowiedzą się o filmie, mogą się na nim mścić - westchnie.

Monika uzna, że powinna osobiście porozmawiać z Vujkovic'em i wybić mu z głowy kręcenie filmu o niej, jej synu, jej rodzinie i... sekcie. Czy przekona go, by wycofał się z przedsięwzięcia, którego realizację obiecał Danielowi?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje