Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 9241
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Urszula nową agentką i… miłością Nowika?

Intrygująco zapowiadają się losy Urszuli (Monika Dryl) i Arkadiusza (Daniel Olbrychski). Kwapiszówna zostanie menedżerką muzyka. Oboje będą się przy tym zarzekać, że łączy ich tylko praca. Poznaj szczegóły!


Reklama


Ujawniamy, że w 2860. odcinku "Klanu" (emisja w poniedziałek 4 stycznia o godz. 17.55 w TVP1) Urszula wybierze się na występ Arkadiusza do klubu. Będzie zachwycona.

Zapyta o jego menedżera, a gdy dowie się, że Nowik nie ma nikogo takiego, zaproponuje, że ona nim zostanie. Uzna, że należy zadbać o rozwój kariery tak wielkiego artysty. Efekt? Rozbawiony Arkadiusz zgodzi się na propozycję Kwapiszówny.

W następnym odcinku Nowik, przy okazji rehabilitacji swojej córki Julki (Katarzyna Ucherska), zajrzy do Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Opowie jej o propozycji Uli.

Zapewni, że to będzie znajomość wyłącznie służbowa. Leopold (Grzegorz Wons) bynajmniej nie ucieszy się z pomysłu Uli. Wyrazi swoją obawę o to, czy i jak jego córka poradzi sobie w tym artystycznym świecie.

W 2862. odcinku Ula zapyta Miłosza (Konrad Darocha), czy nie zna kogoś w telewizji, kogo mogłaby zainteresować osobą i twórczością Arkadiusza.

Miłosz zawaha się, ale w końcu da namiary na Martę (Edyta Herbuś). Ula zadzwoni do niej i umówi się na spotkanie. Potem zapewni ojca, że jej znajomość z Nowikiem będzie wyłącznie zawodowa...

Czy rzeczywiście Kwapiszównę i Nowika będzie łączyła tylko praca i rozwój kariery muzyka?

Przekonamy się o tym, oglądając kolejne odcinki "Klanu" codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.55 na antenie TVP1.

Dowiedz się więcej na temat: „Klan”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje