Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 8950
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Uczuciowe tsunami u Lubiczów

Agata (Maria Niklińska) pojedna się z Jackiem (Tomasz Bednarek) i padną sobie w ramiona. Zyta (Magdalena Stam) dowie się, że Sandra (Magdalena Górska) - podobnie jak ona - spodziewa się dziecka. A Miłosz (Konrad Darocha) znajdzie sposób, by Julka (Katarzyna Ucherska) zapomniała o swojej miłości do niego.


Ujawniamy, że w 2763. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w piątek 22 maja o godz. 17.55 w TVP1) Zyta pochwali się koleżankom, że Michał (Daniel Zawadzki) - tak sam z siebie - kupił jej supertorebkę. Wspólniczki zaczną się głośno zastanawiać, co przeskrobał Chojnicki, że robi żonie takie prezenty.

Reklama

W tym samym odcinku młoda Chojnicka spotka się z prawnikiem Blumertem (Piotr Dąbrowski) i dowie się, że Sandra też jest w ciąży. Zacznie się zastanawiać, czyje to dziecko...

Czy wpadnie na to, że jej mąż może mieć z tym coś wspólnego?

"Mam namiary na... masarnię"

Za to Miłosz przyzna się Bożence (Agnieszka Kaczorowska), że poprzedniego dnia widział  się w stajni z Julką, córką Arkadiusza Nowika (Daniel Olbrychski).

- Po tym, co jej powiedziałem, z całą pewnością absolutnie się odkochała i w końcu będziemy mieli z nią święty spokój - wyzna młody Kazuń swojej żonie.

Co takiego zrobił Miłoszek? Na wieść, że Bajer - ukochany koń Julki - złamał nogę, całkiem poważnie zadeklarował, że ma namiary na dobrą... masarnię. Nic więc dziwnego, że Nowikówna wpadła w histerię i nawrzeszczała na Kazunia.

Zdradzamy, że Miłoszowi przyjdzie słono zapłacić za ten pomysł z masarnią, choć faktycznie raz na zawsze uda mu się skutecznie zniechęcić do siebie dziewczynę.

"Tylko ty się liczysz"!

Tymczasem Agata spakuje swoje rzeczy i postanowi wyprowadzić się do matki (Laura Łącz). Jacek wreszcie zachowa się jak stuprocentowy mężczyzna i zatrzyma ją.

- Zostań, bo bez ciebie oszaleję - poprosi.

- Tak bardzo cię kocham... - powie Agata.

- Ja ciebie... bardziej - zapewni Borecki. - Nie jadę! Gdzieś mam wszystkie szkolenia świata... Tylko ty się liczysz!

Efekt? Agata rzuci mu się w ramiona.

Dowiedz się więcej na temat: Klan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje