Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 12379
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": TVP wyemituje 4000. odcinek serialu!

Już we wtorek, 17 maja, Telewizja Polska wyemituje 4000. odcinek serialu "Klan" - najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Produkcja opowiadająca o losach rodziny Lubiczów gości na ekranach już od 25 lat!

"Klan": Serial, który pokochały miliony

"Klan" to najdłużej emitowany polski serial, który na antenie Telewizji Polskiej gości nieprzerwanie od 1997 roku. Losy rodziny Lubiczów i ich przyjaciół od blisko 25 lat śledzą rzesze fanów. Mimo tak długiego stażu, serial nieustannie cieszy się sporą popularnością i sympatią widzów.

Już we wtorek 17 maja, TVP pokaże jubileuszowy 4000. odcinek produkcji, a w nim:

Monika jest cały czas obrażona na syna. Nie może mu darować, że tak ją oszukał. Jerzy przypadkiem tłucze stary pamiątkowy kubek. Elżbieta denerwuje się, kubek przetrwał pół wieku, aż trafił na niego Jerzy. Ola dowiedziała się w sądzie, że jej szefowa Ewa odchodzi na emeryturę. Wszystko wskazuje na to, że Ola dostanie po niej stanowisko. Paweł chce przekazać synowi pamiątkowe pióro, które dostał od ojca przed maturą. Wiga namawia, żeby zrobić to uroczyście w Rosso. W restauracji niespodziewanie zjawiają się Jerzy i Elżbieta, a za chwilę również Leopold z Grażyną. Wszyscy siadają perzy jednym stole. Wychodzi na to, że udział w tym rodzinnym przypadkowym spotkaniu miał senior rodu Lubiczów Władysław.

ReklamaObecnie w telewizyjnej Jedynce emitowany jest 25. sezon serialu, z tej okazji widzowie od września ubiegłego roku mogą oglądać serial z nową czołówką. Kultową piosenkę autorstwa Jacka Cygana i Krzesimira Dębskiego, czyli "Życie jest nowelą" w nowej wersji śpiewają aktorzy serialu: Kaja Paschalska, Izabela Trojanowska, Jacek Borkowski i Tomasz Stockinger.

"Klan": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Klan" emitowany jest od poniedziałku do piątku o 17.55 w TVP 1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL