Reklama

Klan

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 10234
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Tragedia Barbary – jej syn zapadnie w śpiączkę!

Kiedy podczas jednego z treningów Pedro (Artur Sokólski) straci przytomność, Barbara (Aldona Orman) nie będzie przypuszczała, że jej ukochany syn będzie musiał stoczyć ciężką walkę o życie. Winą za wypadek chłopca Milecka obarczy... Pawełka (Julian Peciak)!


Reklama

W 2847. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 środę 9 grudnia o godzinie 17.55) dojdzie do tragedii! Pedro tak niefortunnie upadnie podczas treningu, że trzeba go będzie zawieźć do szpitala, gdzie okaże się, iż w czasie wypadku mógł ulec uszkodzeniu jego mózg...

Lekarze neurolodzy zadecydują o wprowadzeniu chłopca w stan śpiączki farmakologicznej, a Barbara będzie odchodzić od zmysłów ze strachu o życie syna. Milecka uzna, że całą winę za tragiczne zdarzenie ponosi Pawełek. Syn doktora Lubicza nieoczekiwanie przyzna rację matce swego przyjaciela...

- To wszystko moja wina - powie ojcu następnego dnia po wypadku.

Paweł (Tomasz Stockinger) przerazi się tym, że jego syn chce całą odpowiedzialność za to, co się stało, wziąć na siebie.

- Nie obarczaj się tym. Po prostu - nieszczęśliwy wypadek... Tobie też się przydarzył wypadek na treningu, pamiętasz? Jeżeli ktokolwiek jest tu winny, to tylko trener - Lubicz zacznie uspokajać Pawełka.

- Robiliśmy rzut przez ramię i Pedro poleciał na matę. Chłopaki mówili, że upadł na głowę zamiast na ramię. To ja mu to zrobiłem! - stwierdzi chłopak i zażąda od ojca, by zadzwonił do Barbary i dowiedział się o stan zdrowia kolegi, ale Milecka nie będzie odbierała telefonu.

O pomoc w ustaleniu, w jakim stanie znajduje się Pedro, Lubicz poprosi doktora Koziełło (Andrzej Strzelecki), wiedząc, że jego znajomy pracuje w szpitalu, do którego trafił syn Barbary. Okaże się, że Pedro doznał poważnego wstrząśnienia mózgu i został wprowadzony w stan śpiączki.

Nie mogąc dodzwonić się do Mileckiej, Paweł postanowi pójść do szpitala. Zastanie Barbarę płaczącą przy łóżku nieprzytomnego syna. Gdy matka Pedra go zobaczy, powie tylko:

- Proszę wyjść i więcej tu nie przychodzić.

Postawą Barbary wstrząśnięta będzie Wiga (Dorota Kamińska). Kiedy Paweł opowie jej o swym spotkaniu z Milecką, usłyszy:

- Jak ona może inne dziecko obarczać winą za to, co się stało!

Czy przyjaciel Pawełka wyzdrowieje? Jak nieszczęśliwy wypadek Pedra wpłynie na relację między Milecką i Lubiczem? Czy Barbara już nigdy nie odezwie się do mężczyzny, którego jeszcze niedawno widziała w roli idealnego ojczyma dla swego syna?

Na premierowe odcinki "Klanu" TVP1 zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Klan”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje